У Дубно обговорюють відставку міського голови

16 Грудня 08:07 2013

У Дубно громадські активісти обговорюють відставку міського голови Василя Антонюка.

У місті серед журналістів та громадських активістів шириться інформація, що міський голова Дубна Василь Антонюк може подати у відставку за власним бажанням. Причина одна, погана економічна ситуація в Дубно.

Підтвердженням активності теми є дискусія на офіційній сторінці Дубна у Facebook.

an3

“Пан міський голова надіється, що євромайдан спише всі його гріхи і завали роботи в м. Дубно, а він на хвилі революції проскочить знову до влади”, – пише дубенчанин Віктор Ніколайчук.

an1

“На когось потрібно буде списати увесь негатив, змусивши виконувати брудну роботу. Не впевнений, що Антонюк витримає тиск і шантаж, який застосовується при відмові працювати на провладну партію і сам не подасть у відставку. Поки – що вдавалось відбріхуватись і перед “опозицією”, і перед ПР, проте і ті, і ті уже знають справжню ціну цієї персони. Та й не потрібен він уже нікому, хіба що у якості цапа – відбувайла..”, – зазначає екс-кандидат на посаду мера Богдан Галета.

an2

Зараз бюджетна криза в місті і в країні. Голові буде важко пережити цю зиму…, – пише Ігор Маркулич.

Як зазначають джерела, вирішальним для Василя Антонюка стане початок зими 2014 року. Якщо місто переживе холодний період та зможе витримати бюджетний тиск, то міський голова може залишитись на посаді.