Вийти заміж у Дубенському Замку – ФОТО

21 Березня 15:24 2014

Незабаром весільний сезон. Багато хто планує свято. В період кризи, та важкої ситуації в країні люди не святкують весілля два дні. Молоді сімї обєднуються задля економії. Якщо весілля проходить два дні, молодятам потрібні послуги тамади на 2 дні, музикантів, декораторів, флористів,перукаря, послуги весільного авто, все це вартує близько 10 000 грн, а подекуди і більше. 

fatin2 

Видання Dubno.com.ua вирішило дізнатись де у Дубно можна провести весілля в креативному стилі. Ми звернулись до студії весільного дизайну “Фатін”, що спільно із Дубенським замком пропонує проведення вашого свята в замку.

Як розповіла менеджер студії “Фатін”, дубенчанам пощастило мати в себе в місті таку видатну памятку архітектури, а ще більше, мати нагоду провести там свято. Велике весільне шатро (до 300 гостей) радо прийме ваших гостей. Це новий формат проведення вашого свята.

 Чим здивує молодят та гостей святкування у Дубенському Замку князів Острозьких?

Першу чергу смачна кухня, що на території замку, великий простір, який дозволить молодятам почуватись як у середньовіччі. Вишукане оформлення додасть родзинки, все це внесе неповторну нотку у ваше весілля.

fatin1

fatin3

Що робити, якщо молодята хочуть провести церемонію далі від міста?

Є можливість провести виїзну церемонію одруження – це теж незабутні відчуття. Ми готові запропонувати весь спектр послуг, від фотографа до шафера на весілля. Не потрібно мати головний біль і переживати за бронювання всіх речей, наші менеджери все спланують та проконтролюють.

Зазначимо, що бронювання дат у студії “Фатін”, на 2014 рік вже триває.

Телефони: 096 471 0262 або 050 435 2999