Де замовити вантажників?

Січень 08 15:55 2019

вантажники«Вантажники» – це молода, але дуже динамічно зростаюча компанія, що надає для будь-яких замовників тимчасовий робочий персонал (вантажників, різноробочих, укладальників, фасувальників, і т.д.). Така послуга, як аутсорсинг персоналу не так давно з’явилася на петербурзькому ринку, проте за цей нетривалий час, вона встигла завоювати цілком очевидну популярність, адже отримуючи повний комплекс заходів з обслуговування своїх вантажів з приміських складів в центральні магазини, або навіть при самому дрібному домашньому переїзді або ж, навпаки, при великій такелажної перевезення складної спецтехніки, будь-які дрібниці ви можете спокійно довірити умільцям своєї справи, які гарантовано виконають транспортування швидко, якісно і без м малейшей подряпини!

Замовлення вантажників і техніки в Тернополі

Незалежно від типу виконуваних завдань, звернувшись в «Вантажники», ви отримаєте якісне обслуговування, адже в штаті організації складаються тільки фахівці, з усією відповідальністю підходять до виконання своїх обов’язків. Ми виконуємо будь-які роботи, пов’язані з такелажем негабаритних вантажів, фасуванням і упаковкою товарів на складах, їх навантаженням, транспортуванням. У нашому розпорядженні вантажники тернопіль не тільки досвідчені різноробочі, але і вся необхідна спецтехніка – друга складова гарантії якості виконаних проектів.

Залежно від поставлених цілей, наша компанія надасть клієнтові широкий спектр вантажної техніки, підйомників, а так само вантажного транспорту, який дозволить виконати роботи на вищому рівні. У Тернополі робота бригад вантажників координуються досвідченими бригадирами, які контролюють весь процес, тому з упевненістю можна говорити про дотримання техніки безпеки, забезпечення збереження вантажів і загальну якість виконаних завдань.

Якісні послуги від компанії Вантажники.

У компанії «Вантажники» розрахунок виконується відповідно до двох тарифними планами – погодинної і позмінний. Розцінки нашої організації вигідно відрізняються доступністю, а грамотний розрахунок і оптимізація обсягів трудовитрат дозволить вам значно заощадити, зробивши вибір між кількома годинами і цілої зміною. Клієнту при замовленні зміни або декількох годин послуг вантажників безкоштовно пропонується допомога персонального менеджера, який візьме на себе весь контроль процесу виконання вашого проекту, стежачи за своєчасною заміною робочих, виконанням поставлених завдань, а так же загальним ходом трудового процесу.