Розвиток Інтернету на Рівнещині

26 Жовтня 06:36 2013
Інтернет на Рівненщині

Інтернет на Рівненщині

Розвиток Інтернету на Рівнещині відбувається з швидкістю розвитку соціальних мереж. Щодня можна почути інформацію про новий гаджет та лінк в новинкою. Рівне одне з міст де впроваджуються інформаційні технології.

Журналісти нашого видання звернулись до експертів з створення сайтів у Рівному, щоб отримати коментар по розвитку Інтернет технологій на Рівненщині.

“Сьогодні кожна фірма, політик чи громадська організація бажає мати власний сайт в Інтернеті, дехто розпочинає діяльність з веб-сайту, а потім реєструється як бізнесмен”, – розповідає експерт веб-студії ВЕСТ.

“Раніше було мало веб сайтів і як такого бізнесу в мережі не було, оскільки не було ринку сайтів та послуг. Наразі конкуренція зростає кожного дня, люди вкладають останні кошти  в просування свого бренду і формальні офіси відходять. Оренда приміщення дорога, потрібно платити податки, перевірки податкової, ніхто не хоче мати справу з державою та хабарями. Водночас власний веб сайт дозволяє уникнути бюрократії та хамства з боку державних чиновників”, – зазначив експерт.

Сьогодні тенденція така, що підприємці розпочинають вкладати кошти в розкрутку сайтів навіть на регіональному рівні. Багато телефонних дзвінків з питанням: “А скільки коштує розкрутити мій сайт?”

Реклама на біг-бордах, листівки і паперова продукція дорога, результату немає. Газети відмирають як вид, дорого продавати і мало хто читає. Правильний веб-сайт з хорошою розкруткою вартує дешевше, ніж реклама в місті і приносить прибутку більше.

Безумовно, ринок 2013-2014 років лише формується. Хто буде перший, той захопить більше покупців, через 2-3 роки стартувати в мережі буде дорожче. Наша рекомендація замовляти веб-сайти і починати діяльність.

Вадим Майструк для Dubno.com.ua