Розробка сайтів Івано-Франківськ, дорого чи дешево

30 Липня 17:10 2015
Розробка сайтів івано-франківськ

Розробка сайтів івано-франківськ

Потрібен якісний сайт у Франківську, але бюджет обмежений? Типова ситуація, в якій опиняється майже кожен власник малого бізнесу.

Переваги роботи з приватним дизайнером сайтів, очевидні. Фрілансер може запропонувати якісне і недороге рішення, виконане на хорошому рівні. Для успішної роботи кваліфікований приватний дизайнер повинен не тільки професійно орієнтуватися в предметній області, але також вміти вибудувати конструктивний діалог із замовником, виконуючи функції менеджера, а також грамотно спланувати та організувати робочий процес. Створення сайтів Івано-Франківськ та поєднання декількох посадових позицій в одному виконавця значно здешевлює роботу (іноді на порядок, порівняно з веб-студією).

Виконавець, який має за плечима солідний досвід роботи у великому агентстві або студії, як правило, володіє всіма необхідними навичками і в змозі виконувати досить складні замовлення самостійно, видаючи результат на рівні пристойних агентств. Хоча співпраця з приватним дизайнером може виявитися досить вигідною операцією, проте є і певні ризики. Буває всяке: “пропажа” недбайливого дизайнера, зрив термінів, нездача роботи вчасно, і, як результат – втрата нервів, часу, передоплати і розчарування в роботі з фрілансером.

Ось декілька простих порад, які дозволять мінімізувати ризики при роботі з приватним дизайнером:

  • Укладайте договір.
  • Чітко ставте завдання і фіксуйте її письмово в ТЗ.
  • Якщо є можливість, домовляйтеся про особисту зустріч, щоб проговорити задачу і “подивитися в очі”. Якщо немає можливості зустрітися особисто, попросіть контакти для оперативного зв’язку: моб. телефон, скайп.
  • Розумний розмір передоплати становить 40-60%. Варто насторожитися, якщо дизайнер просить відразу 100% за розробка сайту.

Слід розуміти, що Івано-Франківськ місто не велике, і приватні фрілансери інколи зникають або забувають запрограмувати той чи інший елемент. Для цього найкраще найняти фірмочку з ІТ-ринку, тоді розробка сайтів Івано-Франківськ буде з професійним дизайнером та кваліфікованим програмістом. Після чього, веб-студія виконає професійне SEO та оптимізує сайтик під пошук.