Косметологія у Рівному, враження та поради

21 Жовтня 17:14 2016

Сучасна косметологія у Рівному пропонує різні методи догляду за тілом та обличчям а також омолажвающіе процедури, але свою молодість і, звичайно ж, красу необхідно довіряти тільки в дуже професійні і надійні руки. Ось чому до вибору косметолога слід поставитися дуже серйозно.

У деяких клініках перший прийом косметолога може бути безкоштовним, а це, в свою чергу, є відмінною можливістю для знайомства з лікарем і хоча б приблизної оцінки його професіоналізму. Отже, давайте подивимося, на що в першу чергу слід звернути свій погляд при першому відвідуванні косметолога у Рівному.

1. У хорошого фахівця повинен бути охайний, доглянутий вигляд. Косметолог повинен мати свіжу, бажано лікарську, уніформу, прибране волосся і добре підпиляними нігті, а також шапочку, одноразові рукавички, вимиті руки і різні антисептики.

2. Ваше знайомство повинно розпочатися не з огляду прайслиста і повідомлення про кількість відвідувань, а з визначення джерел вашої проблеми і вибору певних процедур для її вирішення. Хорошого фахівця буде цікава історія вашої хвороби, сон, спосіб життя, генетична схильність, фізичне навантаження, харчування та лікарські препарати, які ви приймаєте. Також лікар косметолог Рівне повинен бути в курсі ваших протипоказань. У професіонала повинна бути широка база знань, тому на будьякі ваші питання він повинен давати повні і грамотні відповіді.

3. Важливий також та фізикопсихологічний або тактильний контакт лікаря з пацієнтом. Спеціаліст повинен познайомитися з вашою шкірою і це не повинно викликати у вас негативних відчуттів, щоб процедура не перетворилося на муку. Якщо вас щось бентежить або з’явилися якісь негативні наслідки, то варто відмовитися від процедури і вибрати іншого лікаря або іншу процедуру.

4. Кожен кваліфікований косметолог обов’язково повинен мати диплом про вищу професійну освіту за такою спеціальністю, якпедіатріяаболікувальна справа“. Слід врахувати, що спеціальностілікаркосметологв медичних вузах немає, тому не варто вірити лікаря, що показав вам диплом з такою спеціальністю.