Депутат від Дубна Королюк обізвав галичан “поганими” (+ВІДЕО)

28 Серпня 09:38 2013

«Що в тверезого на умі, те у п’яного на язиці», – каже народна мудрість. Підтвердженням цієї істини стали словесні перли від опозиційного нардепа Валентина Королюка, який представляє виборчий округ №154.
Парламентар, член ВО «Батьківщина», та відомий у Рівному бізнесмен (родині належить частина речового ринку та ресторан «Магнат»), на Дні міста у Дубні уявляв себе казковим Котигорошком і великим садівником. А ще, відкрито зізнався у етнічному шовінізмі – бо не вважає галичан навіть за людей!

25 серпня містечко Дубно відзначало своє День народження. Засвітитися в центр округу приїхав нещодавно обраний до парламенту депутат Валентин Королюк. Нагадаю, що на виборах він переміг олігарха Данила Корилкевича, який тиждень тому написав заяву про відставку з посади голови Дубенської РДА. Окрилений повним фіаско свого супротивника, пан Королюк, очевидно, добряче хильнув оковитої. Це і розв’язало йому рота під час спілкування з місцевою пресою.

Почав депутат чаркувати ще під час обіду в ресторані «Перлина». Там, до привітального тосту запросили колишнього мера Дубна, сивочолого Едуарда Шубіна. Екс-міський голова, який працював ще за радянських часів, з ностальгією пригадав, як свого часу вулиці містечка прикрашало сорок п’ять тисяч троянд. Але спогади Едуарда Шубіна викликали у депутата Королюка напад неконтрольованого гніву. Проклинаючи радянську владу, Королюк, грубо «закрив рота» поважному гостю на очах у всіх присутніх (в тому числі були присутні і представники іноземних міст-побратимів), та пообіцяв, що тепер сам висадить у Дубно 45 тисяч троянд. Але вже не «комуняцьких», а «демократичних»!..

Та це були тільки «квіточки»… Уже наступного дня на «ютубі» з’явилося скандальне відео, в якому опозиціонер зізнався у ненависті до однієї з етнічних груп українського народу – галичан. Завітавши на імпровізоване «Свято вареника», Королюк щедро пригощався горілочкою біля кожного дегустаційного стола. От і бовкнув зайве, хоча було видно, що його прес-секретарі дуже нервували. Цитую народного обранця: «Скільки можна з громади кров пити? Прийшов сюда (має на увазі Д. Корилкевича), його прислали совєти, десь звідти, з Галичини. Знаєте, от є таке: «Є погані люди, а є й ще галичани». Прислали його на Волинь, рідну, нашу… Ще совєти… І він тут кров пив ще з тих совєтськіх часів», – розповідав на диктофони і відеокамери Валентин Королюк.
http://www.youtube.com/watch?v=ndF8umTgmfk
А далі, виставив себе ще й релігійним ксенофобом, засудивши можливість толерантних стосунків між різними християнськими конфесіями: «На мою думку, коли буть греко-католиком, буть в добрих стосунках з Філаретом, і цілуватися з Варфоломєйом, то це як Змей-Гаринич сказочний…», – не вгамовувався Валентин Королюк. Хоча, перед виборами, Королюк відвідував для агітації не лише православні, а й католицькі церкви. Навіть зустрічався з настоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком, з яким у буквальному значенні слова цілувався. Та це були вибори…