Як правильно вибрати евакуатор? Поради автомобіліста

24 Листопада 22:13 2016

Кількість автомобілів з кожним роком стрімко зростає. Відповідно, стає дедалі більше і затребуваність евакуаторів у Рівному. На які ж моменти потрібно звернути особливу увагу при виклику евакуатора? Ми б хотіли дати Вам декілька порад:

1. При під’їзді та виклику евакуатор Рівне необхідно в першу чергу звернути увагу на марку і стан автомобіля. Хороші компанії зазвичай використовують нові іномарки. Найчастіше це Hyundai або Мерседес.

2. Водій евакуатора перед завантаженням транспортного засобу повинен оглянути Ваш автомобіль, щоб оцінити ситуацію і визначити складність навантаження.

3. Завантаження повинна відбуватися за допомогою троса, і тривалість її, як правило, становить не більше 10-15 хвилин. Також, можливе використання евакуаторів із частковим навантаженням. Як правило, даний спосіб евакуації використовується при перевезенні великогабаритних і вантажних автомобілів.

4. Водій зобов’язаний цінувати час клієнтів і піклуватися про оперативність виконання замовлення, тому він повинен мати навігатор з уже обраним маршрутом в своєму евакуаторі.

5. Водій повинен дати Вам точну відповідь з приводу термінів доставки.

6. При виникненні певних видів поломок автомобіля, Вам може знадобитися евакуатор з краном за вигідними цінами або ж кран маніпулятор, тому потрібно заздалегідь довідатися про наявність даної техніки у компанії

7. При замовленні евакуатора вночі, час його виконання повинно бути мінімальним і становитиме близько 30 – 60 хвилин.

8. Вид евакуатора і спосіб навантаження повинні суворо відповідати типу Вашого автомобіля і конкретного виду поломки або обставинам аварії.

Спочатку необхідно бути уважним і грамотно підібрати сайт компанії. Цю тему ми розбирали в попередній статті. У стрічці новин ми будемо постійно інформувати Вас про цікаві та корисні речі, пов’язаних з евакуацією автомобілів.

Будьте в курсі подій і удачі на дорогах!