Ерна Шевчук написала Березовському: “Все буде добре”

17 Листопада 09:44 2013

Начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Дубенської міської ради Ерна Шевчук написала екс-сектерарю дубенської міської ради Павлу Березовському в мережі Facebook.

Звільнений секретар дубенської міської ради Павло Березовський отримав публічне повідомлення на своїй сторінці Facebook від Ерни Шевчук: “Все буде добре”. Під ілюстрованою картинкою повідомлення на російській мові (схоже на цитату): “Жизнь ломает сильных, ставя их на колени, чтобы доказать что они могут подняться. Слабаков же она не трогает, они и так всю жизнь на коленях”, – схоже після відставки секретаря ради Ерна Шевчук вирішила підтримати молодого політика Березовського –  назвавши його сильним. Березовський “лайкнув” її слова.

shevchuk-erna

erna-shevchukПісля того Ерна Шевчук написала друге повідомлення: “Не можна повернутись в минуле і змінити свій старт, а можна стартувати зараз і змінити свій фініш”, – зазначає Шевчук. Павло Березовський даний “пост” начальника внутрішньої політики ніяк не прокоментував.

Зазначимо, що всі повідомлення Ерна Шевчук писала російською мовою. Водночас працівник виконавчого комітету дубенської міської ради на сторінці Facebook перебуває в національному українському одязі – вишиванці.

erna-dubno

P.S після відставки Павло Березовський перестав з’являтись на публічно. Останній його пост у фейсбук був опублікований 25 жовтня у лісі.

berezovskyi-pavlo

Джерело: інформація з сторінки у фейсбук: https://www.facebook.com/rvdubnofz та https://www.facebook.com/erna.sevcuk