Дубенський аеропорт хочуть відновити до 2018 року – ФОТО

09 Липня 19:05 2015
аеропорт дубно - 2015 рік

аеропорт дубно – 2015 рік

Дубенський військовий аеродром хочуть відновити до 2018 року та перекваліфікувати в цивільний. Інвестор з Польщі, готовий вкласти кошти у військовий аеродром Дубна та здійснювати вже перші вантажні рейси до Польщі. 

Аеродром поблизу Дубна може отримати нове життя. Польський інвестор, що займається вантажними повітряними перевезеннями, готовий вкласти кошти в реконструкцію аеродрому в селі Привільне, що за 7 км. від Дубна. Мета інвестора виконувати вантажні та пасажирські рейси вже в 2018 році. Для цього йому необхідно отримати дозвіл на зміну статуту летовища, з військового на цивільний. Станом на разі аеродром знаходиться на балансі міністерства оборони України та перебуває в жалюгідному стані.

“Злітна смуга задовільна, авіарейси можна виконувати хоч сьогодні, проте відсутня навігація (освітлення та вогні), без неї ніхто не дасть дозвіл на відкриття аеропорту”, – говорить представник інвестора з Любліна Маріуш Соколовкі.

“Ми готові вкласти кошти в аеронавігацію та отримати летовище в 2018 році, оскільки у нас підписані контракти з Німеччиною і ми шукаємо альтернативні шляхи логістики. Дубно розташоване між двома великими містами, Луцьк та Рівне, таким чином ми оцінюємо ринок як пів мільйона осіб. Великий аеропорт як у Рівному вартує дорого, а реконструкція малого поблизу Дубна для нашої компанії значно дешевша. Якщо знайдемо спільну мову з міністерством оборони України, то за 2-3 роки, ми готові відкривати перші авіарейси”, – зазначив виконавчий директор польської компанії.


 

Видання Dubno.com.ua здійснило візит на летовище поблизу Дубна, щоб оцінити в якому воно стані.

Фоторепортаж (екслюзивні фото з війського об’єкту)

[gmedia id=6]

Копіювання фото лише з активним гіперпосиланням!!!