ДАЇ “плаче”, що активісти не дають збирати хабарі у Дубенському районі

26 Березня 15:43 2014

ДАЇ Рівненської області бідкається, що активісти не дають змогу збирати хабарі з водіїв у Дубенському районі. Саме так слід розуміти заяву в. о. начальника ДАІ в Рівненській області Олега Ющука.

habar“Останнім часом на території Рівненської області збільшилася кількість випадків, коли активісти перешкоджають працювати співробітникам ДАІ”, – зазначив заступник начальника ДАЇ у Рівненській області. (ред. Браво, таких хабарників як ДАЇ на Рівненщині та зам начальника Ющука, ще потрібно пошукати, а тепер коли “каса” пуста, начальники в кабінетах, що сидять за наші гроші ще плачуть, хабарів мало…”)

– Зокрема, такі випадки були зафіксовані у Дубенському районі. Коли працівники ДАІ зупиняють автомобіль, водій якого порушив правила дорожнього руху, активісти інколи перешкоджають працювати співробітникам державтоінспекціїї. Тим часом кількість аварій на території області у порівнянні з минулим роком збільшилася майже на 60%. (Ред. Браво пузаті колобки:) знаки, розмітку Ви встановити не можете, дороги розбиті, ДАЇшники їздять п’яні тут за кілька днів аварійність зросла на 60%??? Ющук, ти де це опитування проводив? В себе в кабінеті написав під коняком?:)

Шановні працівники ДАЇ, всі водії знають, як, де та скільки ви берете хабарі. Покайтесь…. суд Божий йде…