Де знайти адвоката?

Березень 19 17:13 2019

Де знайти адвоката?

Очевидно, що сьогодні умови існування і ведення бізнесу іноді підштовхують до пошуку компанії, яка надає юридичні послуги. Допомога в оформленні документів до суду, супроводі угоди, веденні переговорів і так далі можна, а часто і потрібно доручити юристу адвокату, що працює в штаті компанії, яка надає юридичні послуги.

З огляду на високу конкуренцію на ринку юридичних послуг, компанії, які надають юридичну допомогу, змушені знижувати ціни, забуваючи про якість, і це факт. Ми не пускаємо пил, в очі кажучи, що послуги нашої юридичної компанії є безкоштовними. Надання послуги адвокат Тернопіль – наша професійна діяльність і джерело отримання доходу, тому ми не маємо фізичної можливості нести витрати на утримання юридичної компанії, не отримуючи від діяльності жодного прибутку.

Наша компанія надає наступні юридичні послуги фізичним та юридичним особам:

  • Консультування з правових питань (первинна консультація традиційно безкоштовно) на особистому прийомі, онлайн, за телефоном, будь-яким необхідним способом з доступних.
  • Складання юридичних документів: будь-яких (договорів, позовів, скарг, звернень до державних органів), у нас є фахівці практично з будь-яких сфер правового регулювання.
  • Ведення судових справ в будь-якому суді України
  • Супровід угод – купівлі-продажу, оренда, підряду, поставки і т.д.
  • Допомога в оформленні певних «статусних» документів – власність, користування, звання і т.д.
  • Юридичне обслуговування (абонентське для бізнесу, сімейний юрист для фізичних осіб)
  • Процедури з примирення, врегулювання суперечки в досудовому порядку, участь в переговорах
  • Оформлення спадкових прав
  • Юридичний супровід різних проектів (реконструкції будівель, інвестиційних проектів і т.д.)
  • Захист у кримінальних / адміністративних справах (комплекс заходів)

Іншими словами, якщо Ваше запитання або ситуація стосується права, тоді ви зайшли за адресою! Звертайтеся до нас за телефонами, що вказані на нашому сайті.

Ціни на послуги

Ціни на юридичні послуги нашої компанії знаходяться на рівні середньо-ринкових у країні. Наша юридична компанія не прихильник демпінгу, але і не зацікавлена ​​в необґрунтованому завищенні цін на юридичні послуги. Ми пропонуємо своїм клієнтам якість і комфорт під час співробітництва. Ми також пропонуємо зацікавленим в наших послугах особам знижки і гнучкий порядок оплати. Розміри знижки на юридичні послуги обумовлюються конкретно з майбутнім клієнтом і починаються з 10%.

Консультації наших адвокатів

Консультація фахівця – це дуже необхідна в складному сучасному світі послуга. Неможливо розбиратися у всьому і тому ми звертаємося до лікарів, технологів, перекладачів, слюсарів, юристів та інших майстрів своєї справи. Думка практикуючого фахівця, безсумнівно, цінніше думки теоретика, що вивчає все за книгами. Стосовно до юриспруденції в Україні, все ще теорія може бути далека від практики. Наші адвокати та юристи діючі практикуючі професіонали. На консультації ви можете поставити будь-яке правове питання і отримати гідну юридичну пораду, яка згодом заощадить вам масу часу, нервів і грошей.