66-річний житель Дубна стріляв зі зброї в пенсіонера

03 Серпня 05:59 2014

Подія трапилися опівдні 1 серпня, поблизу густо заселеної дев’ятиповерхівки. У дворі пролунали постріли. Свідки та очевидці події викликали правоохоронців. Після прибуття на місце події, міліціянти встановили, що чоловіки – колишні військовослужбовці, живуть по сусідству.

Тривалий час між ними постійно виникають конфлікти, часто безпричинні. Незадовго до трагедії чоловіки погрожували один одному фізичною розправою, а потім слова переросли у дію. Віктор вихопив свій пневматичний пістолет та почав стріляти по Миколі. Кулі влучили 74-річному чоловікові у потилицю, ніс, ліве плече та кисть лівої руки.

— Зараз поранений знаходиться у лікарні, — коментує виконуючий обов’язки начальника Дубенського міськвідділу Ігор Гай. — У чоловіків тривалі неприязні стосунки. Сперечалися вони через будь-що. Наразі, відкрито кримінальне провадження за 4 частиною статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної, холодної зброї чи іншого предмету, заздалегідь пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень). – Пістолет слідчі вилучили та ведуть досудове розслідування. Віктору загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років, – додав підполковник міліції.