Як вибрати правильні меблі?

06 Липня 10:58 2017
меблі рівне

меблі рівне

Наша фабрика меблів у Рівному прагне досягти кращого в усьому. Наш штат – команда фахівців високої кваліфікації. Наші виробничі потужності – це сучасне обладнання. Наша робота – якісні вироби.

Які етапи виробництва меблів ми вважаємо необхідними для задоволення побажань клієнта? Їх декілька.

Грамотна розробка проекту. Перше, що виконується під час прийому заявки від потенційного замовника, – виїзд представника компанії на об’єкт. На цьому етапі професійний інженер-конструктор не просто зніме виміри, а врахує геометрію простору, особливості його експлуатації і дизайнерського оформлення. У разі необхідності наш співробітник дасть рекомендації щодо вибору матеріалу, фурнітури, кольорової гами. Меблі Рівне виконуються на фабриці з урахуванням всієї отриманої інформації і буде складена конструкторська документація.

Вибір сировини. На довговічність готового виробу правильний підбір матеріалу надає величезне значення. Приймаючи замовлення на виробництво меблів, ми зупиняємо свій вибір на придбанні сировини і фурнітури, що відповідають вимогам діючих ДСТ.

Методи обробки. Для того щоб мати можливість втілювати в життя найскладніші задуми наших покупців, ми ретельно стежимо за передовими технологіями в області обробки деревини, способів її декорування і захисту. Завдяки професійному обладнанню, ми можемо не обмежувати замовника у виборі кольорової гами або художнього оформлення меблів.

Доставка і монтаж. Нерідко вирішення питання про перевезення меблів і їх установці на місці лягає на плечі замовників. Наша фабрика готова позбавити своїх клієнтів від подібних турбот. Ми маємо власний автопарк спецтехніки, штатних працівників для виконання робіт з навантаження-розвантаження і професійних монтажників. Завдяки такій команді, ми беремо на себе відповідальність за дбайливу перевезення готових меблів і її правильну збірку і монтаж. А це – додаткова гарантія для наших клієнтів.

Такий підхід дозволяє нам і нашим замовникам бути впевненими в чудовій якості продукції, її практичності і довговічності.

Звертайтеся до тих, хто готовий працювати з усією відповідальністю і професіоналізмом!