Створення інтернет магазину Рівне на базі Opencart

27 Березня 10:15 2016

створення-інтернет-магазину-рівнеХочете розробити сайт, що відповідає всім вимогам онлайн покупок? Тоді вам підійде створення інтернет магазину Рівне на Open Cart. Продажі онлайн на сьогоднішній день стабільно займають свою нішу. У зв’язку, з чим розробка і створення сайтів стало актуальним напрямком. Вибір системи управління Open Cart не випадково. Вона містить властивості, які дозволяють забезпечити інтернет-магазин потужною панеллю функцій і модулів.

Переваги, які дає створення інтернет магазину Рівне на Open Cart CMS. Open Cart є провідною безкоштовною системою управління, яка відмінно підходить для розробки інтернет-магазину. Неважливо, який товар ви збираєтеся реалізовувати: світильники, побутову техніку, меблі, декор, проект відкриває безліч можливостей для додавання різних опцій. Виділимо основні плюси CMS:

 1. Безкоштовний движок.
 2. Відкритий вихідний код.
 3. Широкий функціонал, що забезпечується легким і зручним управлінням.
 4. Швидке завантаження сторінок каталогу.
 5. Велике число шаблонів.
 6. Інтерфейс на багатьох мовах.
 7. Зрозуміла звітна система.
 8. Практична робота з каталогом товарів.
 9. СЕО-оптимізація під пошукові системи.
 10. Зручна навігація для користувачів.
 11. Додаткові модулі.
 12. Простота установки програм.
 13. Постійна підтримка.

Такий набір якісних характеристик ідеально влаштовує сайт-каталог. Адміністративна система проста і зручна в користуванні. У ній розбереться навіть дилетант. Створення інтернет магазину на Open Cart дозволяє розширювати функціонал, додавати модулі, статистику та інші елементи сайту. Управляти системою просто, всі параметри вводяться користувачем на інтуїтивному рівні. Особливістю системи є дублі сторінок. Однак для інтернет-магазинів і сайтів-каталогів це не привід для паніки. Тим більше, що дублі сьогодні можна замінити на модулі або повністю позбутися від них. Створення інтернет магазину на Open Cart передбачає втілення комерційного ресурсу, для якого швидкість роботи і вимоги від сервера важливі рівно стільки ж, як і зовнішній дизайн. Система дозволяє створювати необмежену кількість товарів, сторінок, розділів. Розробка інтернет магазину фахівцями забезпечить грамотно налаштовані категорії товарів, зручні в управлінні опції, розташування елементів на сторінці. На основі шаблону Open Cart створення сайтів стає простим і швидким завданням. Розкрутка і створення інтернет магазину на Open Cart має понад вісім тисяч доповнень, які дозволять активно ранжувати проект для цільових користувачів. Технічно встановити движок для проекту буде складно, тому роботу краще довірити професіоналам. Звернувшись до фахівців, ви отримуєте такі переваги:

 • Оптимально продуманий дизайн.
 • Технічну підтримку проекту від початку і до запуску.
 • Тестування ресурсу після запуску.
 • СЕО-оптимізацію для цільової аудиторії.
 • Продумане до дрібниць юзабіліті.
 • Просування проекту в топ-10.
 • Наповнення сайту інформацією і товарами.

Як бачимо, створення інтернет магазину на системі управління контентом Open Cart – це перший правильний крок в реалізації торгівлі онлайн. Якісна розробка сайтів Рівне буде користуватись попитом, проте і вона має бути з безпекою, широким функціоналом, простим інтуїтивним наповненням каталогу, зручною навігацією, але головне можливістю застосувати додаткові модулі для розширення опцій. Таким чином, на базі Open Cart ви створите перспективний, динамічний проект, який неодмінно оцінять користувачі. Будьте на крок попереду конкурентів, втілюйте ідеї онлайн продажів в каталоги на основі Open Cart!