Син Данила Корилкевича проводить релігійне опитування

28 Січня 22:55 2015
михайло корилкевич йде на вибори?:)

михайло корилкевич йде на вибори?:)

Син відомого бізнесмена та екс-голови райдержадміністрації на Дубенщині Данила Корилкевича проводить релігійне опитування на Рівненщині.

Благодійний фонд «Любіть Україну», який належить родині Корилкевичів, замовив соціологічне дослідження, щоб дослідити думку православних рівнян про міжконфесійні взаємини. Опитування проводить РОО “Українська Асоціація Маркетингу».

“Соціологічне дослідження подібного характеру ще не проводилося в області, наскільки мені відомо. Розвиток подій в Україні показує, що світоглядні протиріччя між великими групами людей, будь-то питання мови, культури чи релігії, можуть бути використані ворогами країни для розколу суспільства. Тому діалог і доброзичливе вивчення різних точок зору є важливою передумовою суспільної злагоди. Християнська мораль є одним з основних постулатів благодійного фонду “Любіть Україну», який я представляю. Вважаю, для того щоб дійти згоди, необхідно знати думки людей, навіть якщо вони різняться щодо певних питань», – зазначив Михайло Корилкевич.