Руслан Сивий став головою Дубенської райдержадміністрації

27 Серпня 14:58 2013
Руслан Сивий фото

Руслан Сивий фото

Руслан Сивий став головою Дубенської райдержадміністрації. Про це Dubno.com.ua повідомив народний депутат Валентин Королюк.

Руслан Сивий – новий голова Дубенської адміністрації. Питання про його призначення має вирішити президент України Віктор Янукович та підписати указ.

Руслан Сивий замінить на посаді голови адміністрації дубенського району Данила Корилкевича, який написав заяву на звільнення і пішов з посади.

Наразі Руслан Сивий займає посаду заступника директора департаменту соціального захисту населення в Рівненській області, але від коментарів для Dubno.com.ua Сивий відмовився, зазначивши, що все вирішить Президент.

http://www.youtube.com/watch?v=iKPo4-Qeudw

 

 Довідка – хто такий Руслан Сивий:

Руслан Сивий – Народився 8 вересня 1968 року в селі Великі Межирічі Корецького району Рівненської області.

Освіта:
У 1985 році закінчив з відзнакою Великомежиріцьку ЗОШ, Корецького району, Рівненської області.

У 1993 році закінчив інженерно-фізичний факультет Київського політехнічного інституту за спеціальністю інженер-металург.

У 2005 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і здобув кваліфікацію “магістр державного управління”.

Трудова діяльність:
1984 р. – робітник І-го розряду В. Межиріцького ПМК-179 Корецького району.

1987-1989 рр. – служба у прикордонних військах СРСР.

1994 р. – інженер-програміст УСА «Зоря-кукурудза».

1994-1998 рр. – провідний (згодом головний) спеціаліст відділу радіоекології, начальник відділу управління у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Рівненської облдержадміністрації.

1998 – 2004 рр. – начальник відділу управління у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Рівненської облдержадміністрації.

2004-2005 рр. – заступник начальника управління соціальних гарантій та соціального захисту громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС Рівненської облдержадміністрації.

2005-2006 рр. – начальник відділу головного управління праці та соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації.

2006-2010 рр. – голова Корецької райдержадміністрації.

З 2010 року – приватний підприємець.

з березня 2011 року – заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення РОДА.

Політична діяльність:

Депутат Рівненської облради, фракція “Наша Україна”

Нагороди:
2009 рік – нагороджений орденом Данила Галицького за значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Рівненщини.

Сімейний стан:
Розлучений, має двох дочок.

 

 

  Article "tagged" as: