Розробка сайтів Ужгород – вибираємо дизайн

22 Квітня 17:05 2014

Багато людей, замовляючи дизайн сайту, сподіваються на професійність розробників і «не лізуть у справи». Але варто пам’ятати, для того, щоб ваш ресурс користувався популярністю, необхідно відстежити кілька важливих моментів, які дотримуються не всі фахівці.

Представляємо вам кілька порад, які допоможуть розробити ефективний дизайн:

Не варто насичувати ресурс великою кількістю відтінків. Зупиніться на двох-трьох кольорах, які будуть переважати;
Не віддавайте перевагу «кричущим» сполученням. Розробка сайтів Ужгород для серйозного бізнесу в Інтернеті і багато кольорів зовсім не підійде. Інша ж справа, якщо ви створюєте розважальний портал. Але й там не варто виходити за рамки;

Хитромудрі, витіюваті шрифти відволікають увагу і не дають зосередитися на одержуваної інформації. Крім того, зустрічаються і такі, які погано читаються. Віддайте перевагу стандартним шрифтам, залишивши свою оригінальність для оформлення назви компанії;
Не варто розміщувати текст на тлі малюнка – в цьому випадку інформація сприймається дуже погано. Виберете нейтральний відтінок. Для серйозних сайтів найбільше підходить білий колір.
Не соромтеся коригувати роботу фахівців веб-студій. Кожна людина індивідуальна і бачить майбутню роботу по- своєму. Але все ж прислухайтеся до думки професіоналів, які працюють в даній області не перший рік.

Для того, щоб продумати в голові вдалий дизайн, ви і замовляєте у програмістів створення сайтів Ужгород, тому можете звернутися до вже існуючих ресурсів. Постарайтеся згадати різні сайти – ті деталі, які з’являються у вас в голові, і є самими запам’ятовуються. Попросіть впровадити їх на ваш сайт.

Так само йде справа і з непотрібними деталями. Перегляньте варіанти різних ресурсів. Розробка сайтів ужгород неповинна мати яскраві кольори, велика кількість анімацій, перенасиченість текстом або малюнками – повідавши фахівцям про те, що вам не подобається , ви зможете уникнути появи цього на вашому сайті.