Інформаційні технології та Інтернет 2016 року

02 Травня 20:35 2015

Інформаційні технології та розвиток Інтернету досягне нового піку в 2016 році. Так, стверджують аналітики в Україні, що рівень користувачів Інтернету зросте в 3 рази. Якщо раніше мати смартфон було престижно, зараз це необхідність. 

З розвитком інтернету та особливо мобільних додатків стало актуальним створення сайтів на яких відображається необхідна інформація. Ми поспілкувались з житомирським програмістом, що розповів про основні тендеції в мережі Інтернет.

Як зазначив Андрій Василенко, що працює у Житомирі, наявність великої кількості веб-сайтів призводить до великої конкуренції товарів, що продаються через Інтернет. Якщо раніше люди продавати моркву на ринку, то зараз йдуть в онлайн. У нас розробка сайтів житомир набула популярності, оскільки підприємці захотіли продавати недешеві товари по всій Україні без офісу чи складу. Для цього їм потрібен сайт та мобільний телефон, що продавати, а для багатьох не потрібно навіть реєструватись у податковій.

Зазначимо, що у США ці показники значно вищі. Дорогий бензин, логістика та відсутність часу, призводить до того, що створення сайту Житомир набагато вигідніше та дешевше, ніж їздити автомобілем з міста у місто та перевозити товар. Зараз можна послати по Новій Пошті і заплатити 20 гривень за пересилку товару. Сайт+Нова Пошта+карта Приватбанку от і весь бізнес.

Безумовно, українська податкова слідкує за цим і багатьох підприємців штрафує. Потрібно реєструватись, відкривати фірму, платити податки Яценюка. Проте така зараз ситуація, що всерівно, створення сайтів дешевше, ніж оренда офісу 10 тисяч гривень на місяць.

Якщо магазин Розетка зміг заробляти мільйони, то чому Ви не зможете? Замовляйте твар у Китаї та продавайте його тут в 2-3 рази дорожче.