Реставрація ванни у Рівному. Наливна стакріловая ванна, що це таке?

15 Січня 15:44 2016

Наливна стакріловая ванна – STACRIL (Стакріл) – наливна ванна є новітньою розробкою вчених у галузі полімерів, – це спеціальний ударостійкий, зносостійкий матеріал. Основний компонент в матеріалі Стакріл – Stacril закладений рідкий акрил – рідкий пластик, або, як його ще називають, наливний акрил , литтєвий акрил, звідси і назви самого методу: реставрація ванни – метод наливна ванна.

Stacril (Стакріл) унікальний у своєму роді композитний матеріал, і реставрація ванни з використанням сучасних прогресивних технологій і сам метод наливна стакріловая ванна, унікальний і відразу простий.

Реставрація ванн Рівне, за методом наливна стакріловая ванна, не вимагає делікатної підготовки поверхні старої ванни. Внутрішня поверхня ванни обробляється грубозернистим наждаковим папером, виконується знежирення ванни розчинником, і ванна готова до основного етапу – наноситься рідкий акрил – наливається рідкий пластик з використанням технології – метод «наливна стакрілова ванна». Так і є! Рідкий пластик – рідкий акрил, саме наливають на поверхню ванни, від такого способу нанесення матеріалу стакріл (Stacril) і сам метод реставрації ванн називається спосіб «Наливна стакрілова ванна».

У процесі роботи, майстер, на поверхню ванни використовує весь робочий комплект матеріалу Стакріл (Stacril):
на ванну 1200 – 1500мм використовується 3,4 кг
на ванну 1700 – 1800мм використовується 4,0 кг

Звертаємо увагу всіх потенційних клієнтів на обсяг і масу використовуваного матеріалу Стакріл (Stacril) з кількох причин:

1. Шахраї і халтурники були, є і будуть, як у будь-якій справі так і в будь-якій сфері діяльності, і це ні для кого не секрет! Наливна стакріловая ванна не стала винятком із правил. Деякі “процвітаючі майстра” під виглядом матеріалу Стакріл (Stacril) використовують полімерну емаль і переконують клієнта, що це і є той самий Стакріл (Stacril).
Для запобігання самообману, щоб не стати подібного роду жертвою, – відвідайте сайт виробника матеріалу Стакріл (Stacril) http://www.ecolor.su, відкрийте сторінку “Співпраця” і у представника в Україні поцікавтеся повноваженнями і статусом того чи іншог майстра;

2. Тільки зазначений вище обсяг матеріалу Stacril дасть належний ефект довговічності, надійності і практичності поверхні ванни методом «наливна стакрілова ванна». Метод «наливна стакрілова ванна», з використанням матеріалу рідкий пластик – рідкий акрил, дозволяє створити ідеально рівну поверхню – стакрілове покриття, товщиною до 6 мм.
Наливна стакрілова ванна після відкидання матеріалу стає рівномірно гладкою з дивним глянцем! Рідкий акрил – рідкий пластик – стакрілове покриття Stacril – Стакріл на поверхні ванни окрім дивовижної гладкості і глянсової поверхні володіє антиковзаючим ефектом, мало схильний до хіміко-механічних впливів.

Наливна стакріловая ванна, при правильному догляді прослужить до 10 років і більше того. Стакрилове покриття на ванні просте в експлуатації та догляді, а до того ж неймовірно красиве.

Наливна ванна – ціна!
– Реставрація ванни методом «наливна стакрілова ванна» для замовника обійдеться в кілька разів дешевше, ніж вартість покупки, доставки і установки нової чавунної ванни!

Експлуатація відреставрованої ванни, за методом «наливна стакріловая ванна», можлива тільки через 2 ДОБИ після завершення робіт.
Наш сайт restavrator.te.ua