Реставрація ванни – технологія з міста Тернопіль

18 Травня 20:44 2015

Технологія реставрації ванни заробилась у місті Тернопіль. Ми розкриємо секрети, як здійснити реставрацію ванни в себе вдома.

Спеціаліст обробляє за допомогою наждачного паперу поверхню старої ванни, виробляє знежирення, видаляє тріщини: після – цих маніпуляцій, не використовуючи пензлики, (що забезпечує ідеально рівну поверхню) завдає стакріл.
Весь цикл роботи займає близько 3 годин і на весь процес відновлення ванни йде близько 3,5 кілограм емалі. Товщина шару покриття – 4-6 мм. Реставрація ванн Тернопіль буде готова до використання за 4 дні після нанесення рідкого акрилу на поверхню старої ванни. Майстер знову прийде та надасть гарантію на виконання робіт.

Термін служби поверхні ванни, відновленої акрилом в 2 рази більше ніж ремонт, виконаний за допомогою емалі.
Рідкий акрил використовується для реставрації ванн, його склад: – це суміш сучасних полімерів, він призначається для відновлення поверхні старих ванн. Рідкий акрил наноситься на металеві поверхні, використовується для виправлення відколів і тріщин на раковинах і інших керамічних виробах.
Важливе зауваження: методика реставрації та відновлення ванни, дозволяє виконати якісний ремонт будь-якого виробу. Метод реставрації ванни, рідким акрилом: – це ефективний спосіб реставрації, дана методика надає можливість, відновити будь-яку стару ванну. Вибравши даний спосіб ремонту, ви отримаєте ідеальну поверхню, повернете аксесуару колишній вигляд.
Коли ванна стає, страшною, брудною, приймає не пристойний вигляд: у такій ванні пропадає бажання митися, а мити її досить клопітно і важко. Зіткнувшись з подібною ситуацією, втомившись від безглуздого миття: ми приймаємо рішення, відреставрувати стару ванну.

Реставрація ванни рідким акрилом:

Один з ефективних способів реставрації старих, чавунних і металевих ванн. Дана методика дозволяє виконати ремонт поверхні старої ванни, повертає їй первісний вигляд: – цей метод відновлення, є поширеним варіантом, ремонту старих ванн.
Реставрація ванн акрилом: – це оптимальний варіант, він не дорогий, володіє не поганою якістю: важлива деталь: – рідкий акрил стійкий до механічних навантажень, термін служби ванни, відновленої із застосуванням акрилу – до 10 років.

Технологія ремонту старих ванн, рідким акрилом:

Першочергове дію, проводиться оцінка стану ванни: потім визначається обсяг роботи.
Після – цього майстер виконує підготовку, проводить знежирення кислотою.
Потім ванна очищається від бруду, обробляється шкіркою, стан поверхні доводиться до легкої шорсткості. Робиться – це для кращого зчеплення поверхні з покриттям.
На наступному етапі реставрації ванни, наносимо акрил, процес нанесення акрилу на ванну, проводиться поетапно. Спочатку наноситься перший шар, через кілька хвилин наноситься наступний, таким чином, накладається, в середньому до трьох шарів.

Така технологія нанесення, дає можливість поступово довести товщину покриття ванни, до оптимальної. Ідеальна товщина покриття, близько 3 міліметри, звичайно можна зробити і більше, але існує ризик, отримати ванну з податком.
Для того щоб ванна служила довго треба почитати сайт http://restavraciya-vann.te.ua, а потім отримати товщина шару, що наноситься – це не головне, основне що впливає на термін служби: – це правильна підготовка поверхні ванни. Нанесення акрилу на поверхню проводиться за допомогою кисті або валика.