Де найкраще пиво у Дубно? – антирейтинг

26 Листопада 18:02 2013

pyvo-dubnoХороше пиво у Дубно – місця де наливають дубенчанам смачне пиво, гарна атмосфера та приємний сервіс.

Журналісти Dubno.com.ua протестували місцеві заклади, що продають розливне пиво для мешканців. Ми склали антирейтинг пивних місць Дубна.

1. Хмільфабрика у Дубно. Колишнє приміщення Хмільфабрики в якому заснував молодий бізнесмен бар. Пиво є 2-3 видів. Ціна 7-8 грн. за літр у пластиковому стакані. Смак: відносно непогано. Проте придбати до пива майже нічого не можливо. Чіпси, риба відсутні. На вітрині лежить 2 дохлі “тараньки” на яких сидять мухи. “Бє….” подумалось. Офіціант: що будете? А яке пиво є на розлив? “Ви що не бачите, все перед вами…”

Висновок: хамлять…сервіс нуль. Пиво незрозумілої якості, на вигляд непогане, але не більше. Горішки, чіпси, риба сумнівної якості. Продають без чеків, нелегально.

2. Бар Альт.  Смердить та бридко. Перше враження від даного бару. На барній стійці розливне пиво, ціни різні, від 6 грн і вище. Просимо 1 келих. Нам наливають у пластиковий стакан. Ми просимо будь ласка у скляний, нам говорять, це лише для “своїх”, а решті в пластикових…. без коментарів. Риба дорога, якість сумнівна, сморід від несвіжої риби відсувається. Вона зберігається без холодильників, відкрито. Поки наливали пиво, в бар забіг собака…. почав їсти недоїдки хребта риби…ніхто з барменів не відганяв тварину, це нормальне явище для Альту. Заходить власник бару Шаламай. Починає кричати на молоду дівчину барменшу, що забула записати скільки було продану алкоголю… всі дивляться на сцену.

Пиво, сервіс, якість, атмосфера… нижче плінтуса, заклад початку 90-х. У Європі такий бар давно б закрила санепідемстанція.

3. Бар “Грант”. Дешево та сердито. Барменші на барі займаються своїми справами, до клієнта немає діла. Пиво є лише 1 типу. Решта бутилочне. Туалету немає, (кажуть десь на дворі є дирка для… потреб…) пиво на смак свіже, є дорогі чіпси та п’яний контингент збоку за столиками. Дуже голосно грає музика, в повітрі запах “пелєменів” та кухні. Сморід та некомфортно.

4. Велес. Відразу нерозуміємо, чи то бар, чи кафе чи ресторан… з вигляду дорого, є чистий туалет, гарні ковані столи та інтер’єр. Велике меню без картинок і з дорогими цінами. Пиво на розлив одного типу. Бармен, жінка, багато не говорить, лише киває головою, так або ні…
Пиво 10 грн, до пива є маленькі чіпси, дорогі… не зручно, місце для якихось радянських корпоративів, не продумана атмосфера закладу. Допиваємо пиво та йдемо, гарне місце, але не для пива.

5. Бар Манхетен. Новий дизайн бару, нові офіціанти та атмосфера у стилі молодіжної піцерії. Пиво не недешеве, замовляємо за 10 грн. Правильний скляний бокал, ввічливі офіціанти, є витяжка в приміщенні. Атмосфера дозволяє пити пиво на одному диханні, є туалет та монітори для музики.  Мінуси: вибір пива не великий.