Особа, яка “замінувала” банк у Дубно, проведе за гратами півтора роки

04 Червня 04:14 2014

Днями набув чинності вирок Дубенського районного суду Рівненської області стосовно 27-річного чоловіка, який у листопаді 2013 повідомив, що в підвалі банку закладено вибухівку. 

Минулої осені зловмисник повідомив черговому на лінію 101 пожежно-рятувальної служби, що в підвал будинку під банком закладена бомба.

Один короткий дзвінок спровокував ланцюгову реакцію подій, які сколихнули місто Дубно. На вказане місце прибули співробітники міліції і рятувальники. Рух по вулиці Данила Галицького перекрили, транспорт пустили в об’їзд. Територію навколо будівлі взяли під охорону. В екстреному порядку почали евакуацію людей із зазначеного в повідомленні будинку. У банк, центр зайнятості , приватні кабінети заходили міліціонери та просили людей залишити приміщення. Всього було евакуйовано близько 70 осіб. Згодом на допомогу Дубенським міліціонерам прибули співробітники сектора вибухово-технічної експертизи . Вони провели огляд всього приміщення, однак, вибухівку не знайшли.

Через кілька годин після повідомлення про замінування, міліціонери встановили особу людини, яка анонімно повідомив про загрозу безпеці громадян. Зловмисником виявився 27-річний житель Дубно. Раніше він вже мав проблеми з законом і притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

За частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Зараз чоловікові доведеться відповісти за свою невдалий жарт півторарічним ув’язненням.