Лазутко: “5 інспекторів МВС патрулюють все Дубно”

26 Серпня 14:12 2013
Василь Лазутко МВС

Василь Лазутко МВС

Міліціонер Рівненщини Василь Лазутко розповів про ситуацію з правопорядком в місті Дубно.

— На сьогоднішній день 5 інспекторів групи патрульної служби Дубенського МВ УМВС України в Рівненській області патрулюють вулиці міста Дубно. По 3-4 маршрутах патрулювання. Які охоплюють центральні вулиці мікрорайону «автовокзал», центр міста, район «Базарчика та 5-ї школи», мікрорайон «залізничного вокзалу». У зв’язку з недостатньою кількістю штатної чисельності співробітників патрульної служби, щоденно на охорону громадського порядку задіються 3-5 працівників інших служб. Які несуть службу по охороні громадського порядку понад установлений Законом час.

Роблячи аналіз по виявлених адміністративних правопорушеннях в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість складених адміністративних протоколів на осіб, які порушують громадський порядок збільшилась на 33%. Це свідчить про те, що інспектори патрульної служби міліції щоденно виявляють порушників громадського порядку в місті Дубно.

Звичайно, всі вулиці та провулки міста Дубно міліціонери не змозі охопити. Громадське формування з охорони громадського порядку «Козацька варта», яке нещодавно утворилося при Дубенській міській раді буде залучатися до охорони громадського порядку. Можливо це допоможе у вирішенні питання пов’язаного з патрулювання міста Дубно.

Хочемо нагадати, що в центрі міста та в районі овочесушильного заводу цілодобово працюють камери відео спостереження. Можливо, тому громадяни не бачать міліціонерів на патрулюванні саме в центрі міста. Сучасна техніка дає можливість бачити все, що відбувається в центрі. Якщо порушники порядку бешкетують, це видно оперативному черговому на моніторі. Тоді за вказівкою оперативного чергового направляється наряд інспекторів патрульної служби для припинення правопорушення.

Dubno.com.ua

  Article "tagged" as: