Дубноводоканал примушує підписати угоду на вивіз сміття

21 Листопада 10:49 2013

За відмову укласти угоду з дубенськими комунальниками – штраф 340 гривень.

dubnovodokanalДо редакції дубенської газети «Дзеркала плюс» звернулася дубенчанка зі скаргою на дії міських комунальників. Жіночка слізно попросила описати на сторінках нашого видання про неподобство, яке трапилося з нею через банальну відмову укласти угоду на вивіз побутового сміття з комунальним підприємством «Дубноводоканал».
– Я живу у власному будинку в районі сушильного заводу. До мене кілька разів заходили представники комунального підприємства, екологічної служби та міського управління ЖКГ. Примушували підписати угоду на вивіз сміття. Я їм пояснюю, що побутових відходів у мене немає. Живу з двома безробітними синами на мінімальну пенсію. Розкошувати немає на що. Дозволяємо купувати собі лише найнеобхідніше – хліб, олію, муку, крупи. Залишки їжі, картопляне лушпиння, інші харчові відходи згодовуємо худобі – тримаємо свині, кури. Тверде сміття спалюємо у котлах опалювальної системи або викидаємо на гній. Навіщо ж мені з такого куцого сімейного бюджету витрачатися ще й на послуги, якими я не користуюся?
Емоційні запевнення дубенчанки, що вона не потребує таких послуг, на комунальників не справили жодного враження. Їх реакція була непохитна, а остаточний вердикт не підлягав обговоренню – угода має бути підписана і край. За кілька днів дубенчанка дуже пошкодувала про свою впертість. Виявляється, за категоричну відмову вона поплатитися власними грошима, і штраф склав немалу, як на її статки, суму – 340 гривень.

Джерело: газета “Дзеркало плюс”