Друк банеру чи вивіски: що краще

22 Травня 17:19 2015

Основне питання, яке турбує багатьох, що краще: друк банеру для входу в магазин чи яскрава вивіска у місті Рівне? Для цього ми почали вивчати, що ми розуміємо під широкоформатним друком та який він буває.

Яскраві рекламні матеріали, виготовлені за допомогою широкоформатного друку у Рівномуце зовнішня реклама крупного формату найкращої якості, призначена для довгої експлуатації. Вибір основи, на яку наноситься зображення, практично необмежений: банерна тканина, папір, сітка, плівка, шпалери різної структури. Друк Рівне залежить залежить від побажань замовника і особливості розміщення готового виробу. Але на якому б матеріалі не була надрукована реклама, ми гарантуємо чітке зображення, яскраві і насичені кольори, що не зблякнуть з часом. Широкоформатний друк у місті Рівне стійкий до впливу навколишнього середовища, опадів, вітру, сонячних променів і навіть граду. Висока якість друку досягається завдяки використанню цифрових машин нового покоління, передових методів роботи та використання кращих суперстійких сольвентних чорнил.

Ми зрозуміли, що основа якісного друку, це обладнання та тканина. Звісно, якісний брезент чи плівка, краще паперу, який може розмокнути під час дощу. Тому друк банерів Рівне обов’язково має бути на якісній банерній плівці, не менше, ніж 350 грамм та спеціалістами, що працюют у друкарні або мають власне обладнання для поліграфії.

Відповідно з цією технологією широкоформатний друк проводиться струменевим плоттером за допомогою спеціальних чорнила, до складу яких входить розчинник сольвент. Ця речовина разом з пігментами проникає в структуру матеріалу, формуючи зображення, стійке до впливу світла, вологи та повітря. З цієї причини основною сферою застосування даної технології друку є зовнішня реклама.

Широкоформатний друк зовнішньої реклами за цією технологією також здійснюється чорнилом на основі хімічних розчинників. Її головною відмінністю від сольвентного є мінімальний вміст в барвному складі летких компонентів, шкідливих для людини і навколишнього середовища (наприклад, циклогексана).