Графік вимкнення світла у Дубно

10 Грудня 10:20 2014

Публікуємо офіційний графік вимкнення світа в Дубно.

Понеділок – П’ятниця
8:30-10:30
місто Дубно, район від вул. Миру, 5-та школа, базарчик до вул. Мирогощанська
8:30- 10:30 місто Дубно, район від ЦРЛ , центр міста, район вул. Шевченка
8:30- 10:30 місто Дубно, район від центру міста, район Садова до вул. Мирогощанська
8:30- 10:30 місто Дубно, район від вул. Миру до вул. Страклівська, Залізнична, Кременецька та цукрового заводу
15:45 – 17:45 Дубенський район, смт. Смига
15:45 – 17:45 Дубенський район, Населені пункти сільських рад Берег, Варковичі, Верба, Гірники, Івання, Княгинин, Майдан, Сади, Мильча, Мирогоща, Молодаво, Озеряни, Плоска, Повча, Привільне, Птича, Рачин, Сатиїв, Семидуби, Соснівка, Стовпець, Тараканів, Шепетин.

В планах можуть бути зміни в залежності від навантажень в Об’єднаній енергетичній системі України в Рівненський області.

У разі розпорядження головного диспетчера Об’єднаної енергетичної системи України при різкий втраті виробітку електричної енергії на генеруючих станціях та при різкому зниженню частоти ПАТ «Рівнеобленерго» має право без попереджень та узгоджень проводити обмежувальні графіки вимкнень в Рівненський області, що вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.
Тривалість та обсяги таких відключень електроенергії регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України.
ПАТ «Рівнеобленерго» діє виключно в правовому полі України, є частиною Об’єднаної Енергетичної Системи України і має неухильно виконувати рішення Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго»
Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами та вимикати електроприлади, виходячи з дому.
У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ “Рівнеобленерго” звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади. Обмеження споживання електроенергії по всій області дозволить значно зменшити навантаження енергосистеми.
У разі запровадження вимкнень електричної енергії просимо споживачів не намагатися самостійно відновити електропостачання та дотримуватись правил електробезпеки.
Орієнтовний час відключень по годинах та місцю вимкнень:

При відключенні максимального навантаження можливі відключення міста Дубно у вечірній максимум навантажень з 15:45 до 17:45.
Адміністрація Дубенського РЕМ