Візитки Тернопіль

13 Вересня 07:31 2015

Візитка – це не просто данина моді, це критерій, за яким вас зустрінуть і оцінять в певному суспільстві. І тут, дуже важливу роль відіграє її якість, від якого, в чому і залежить те, початкове, враження, яке складеться про вас, як про нового знайомого, діловій людині або потенційному партнері.

Щоб завжди мати під рукою якісні візитки Тернопіль в необхідній кількості, замовляйте термінове виготовлення візиток цифровим способом. Це дозволить вам отримати необхідний продукт в стислі терміни і за доступною ціною. Переваги цифрового друку візиток в тому, що їх виготовляють на принтерах Conica, які друкують за 5 хвилин. Далі майстер поліграфії виконує порізку та складання візиток у коробочки.

Ми пропонуємо наступні види візиток:

На картоні (найбільш бюджетний варіант);
На дизайнерському папері (середня цінова категорія);
Іміджеві (шовкографія, тиснення, УФ лак и.т.д);

Види візиток і вимоги до них
На сьогоднішній день, все візитки терміново виготовляються в спб, класифікуються наступним чином:

Особисті – використовуються для неформального спілкування;
Ділові – актуальні в бізнес-колах;
Корпоративні – містять інформацію про компанію.
Перш ніж зробити візитки на у Тернополі, зверніть особливу увагу на їх оформлення. Вимоги тут досить прості – великий, легко читається шрифт, колірна гамма з грамотним поєднанням кольорів, а також запам’ятовується основний фон – підібраний так, щоб візитка, звертала на себе увагу з першої секунди і не губилася серед безлічі інших.

візитки тернопіль

візитки тернопіль

Що стосується представленої інформації, то замовляючи візитки за годину в місті Тернопіль намагайтеся, щоб вона була подана в максимально стислій і лаконічній формі, але несла в собі всі необхідні дані – ПІБ людини, його посада, адреса та номери телефонів.

Фахівці друкарні в Тернополі, що володіють великим практичним досвідом роботи і величезною теоретичною базою, допоможуть вам розробити унікальний дизайн вашої візитки швидко і без особливих зусиль. Вам достатньо лише озвучити свої побажання – інше вони зроблять самі.

Цифровий друк візиток і її переваги
Якщо вам потрібна термінова друк візиток, зверніть свою увагу на цифровий метод друку. При достатньо низькій вартості, він дозволяє отримати високоякісну продукцію в досить стислі терміни – від декількох хвилин до години, після здійснення замовлення. Навіть при невеликому тиражі, цифровий друк візиток в друкарні, є виправданим і рентабельним рішенням.

Серед основних переваг, якими володіє даний спосіб друку, особливо варто виділити наступні:

Можливість створення пробного зразка, для оцінки дизайну та якості;
Короткі терміни виготовлення;
Відмінна якість друку з природною передачею кольору;
Великий асортимент різних фактур і паперу для друку;
Можливість замовити поправки і зміни в створюваний макет на будь-якому етапі.

Після виготовлення на друку візиток, ми пропонуємо поглянути на візуальні та вуличні таблички. Це новий вид реклами в Тернополі, що став популярним після відкриття нового офісу. Таблички Тернопіль виготовляються на професійному обладнанні в друкарні та мають гарні характеристики в сфері поліграфії та друку. Типи табличок поділяють на стандартні та фігурні. Як правило, таблички можуть бути з пластику, дерева, металу.