Як вибрати відпочинок на круїзному лайнері? Поради

18 Листопада 16:40 2014

При виборі круїзу – раннє бронювання, за 30-40 днів до початку подорожі дає перевагу. Це не тільки гарантує кращу вартість круїзу і авіаперельоту, але й дає можливість вибрати з усього різноманіття пропозицій саме те, що підходить вам. Якщо круїзний тур купується в останній момент, то бажаної каюти може вже й не бути. Також обов’язково враховуйте, що за маршрутом круїзу може знадобитися не одна, а дві, або навіть кілька віз, що вимагає ще більшого часу.

Також Лариса Слободян наполегливо радить туристам страхувати можливий невиїзд, а також укладати і уважно читати договір на туристичне обслуговування.

“Ще одна рекомендація – це бронювання готелю на ніч перед круїзом, щоб не летіти” день в день “. Адже затримка авіа рейсу спричинить запізнення на корабель, який чекати не буде! Тому набагато спокійніше прибути на день раніше, відпочити в готелі, і з ранку відправитися в морський порт для реєстрації та посадки на лайнер! “, – зазначила вона.

Також туристам потрібно знати, що на круїзних лайнерах існує безготівкова система оплати послуг, що не входять у вартість круїзу. Робота на круїзних лайнерах є нелегкою працею, серед персоналу можуть бути особи різних національностей світу. Є молоді українці, що працевлаштовуються на круїзний лайнер по контракту. Тому при вибору туру відпочинку запитуйте який персонал буде на круїзному лайнері.

“Під час реєстрації на круїз пасажири отримують” круїзну карту “, яка виконує безліч функцій. Круїзна карта є посвідченням особи на час круїзу, пропуском на корабель, ключем від каюти і засобом взаєморозрахунків на кораблі. Щоб активувати круїзну карту, потрібно в перший день круїзу внести депозит (від 150-200 євро / чол, розмір депозиту залежить від регіону плавання і тривалості круїзу). В кінці круїзу пасажиру повертають залишок невикористаних грошей “, – розповіла Ольга Юденко.

Відпочинок на лайнері – це особливий і цікавий вид відпочинку. “Такий уважності до кожної дрібниці і відпочиваючим немає навіть в кращих готелях Європи. Це те, що обов’язково потрібно спробувати. Тільки уявіть – за тиждень-десять днів ви можете захоплююче провести час в різних містах і місцях, при цьому проживаючи на лайнері, який по рівню перевершує багато п’ятизіркові готелі, при цьому не відчуваючи дискомфорту від переміщення. Лайнер пливе вночі до того ж хитавиця не відчувається абсолютно “, – зазначила Юлія Олійник.