Ворк енд тревел для студентів 2017 року

20 Червня 13:28 2016

Деякі жителі України прагнуть виїхати в США по Ворк енд тревел 2017 або Європейські країни, щоб знайти там роботу. Вони мріють, що «за кордоном» зроблять кар’єру, зароблять пристойну суму при відмінних трудових умовах.

Багато жителів України намагаються знайти роботу, щоб легально іммігрувати. Нарешті, остання причина пошуку роботи за кордоном-розчарування в дійсності. Та чи легко працевлаштуватися в тих же штатах або Західній Європі?

На батьківщині працевлаштуватися легше. У Європі та США – величезна конкуренція. У розвинених країнах люди буквально б’ються за робочі місця. За кордоном житель України майже безправний. Відносно його як іноземця існують маса законодавчих обмежень. Навіть якщо житель Росії влаштується, наприклад, в американську піцерію, її власник зобов’язаний довести компетентним органам, що не міг знайти робітників серед місцевих жителів. Тому роботодавці не прагнуть приймати на роботу іноземців: їм не потрібні додаткові складності.

Українські документи в Європі і США проходять процедуру легалізації дуже довго. Потрібно, наприклад, довести, що диплом певного нашого ВНЗ «котирується» за кордоном. Ця процедура називається «нострифікація». Існує і ще один і теж тривалий варіант документальної консульської легалізації. Проте існує програма для студентів ворк енд тревел 2017, що дозволяє працювати та навчатись у США 3 місяці. Work and Travel 2017 вже відкрита заявку на подачу та приймає студентів 2-5 курсів з знанням англійської.

Нарешті, завадить знайти роботу за рубежом мовний бар’єр. Знання, причому добре знання мови потрібно, щоб хоча б пройти співбесіду.

Багато питань з працевлаштування можуть вирішити агенти. Однак це влетить в копієчку.

У пошані – мед. персонал, водії і офіціанти

Є ряд спеціальностей, які дуже високо цінуються в західних країнах. Якщо людина володіє цими професіями, то шанс влаштуватися у нього досить великий.

Якщо людина належить до категорії медичного персоналу, то у нього є всі шанси придбати зарубіжну роботу. Так, наприклад, в Англії, Австралії та більшості Європейських країн, медичні сестри отримують від однієї тисячі доларів, а лікарі від шести тисяч доларів.

ворк-енд-тревел-2017У пошані – і водії далекобійники, і електрики, і слюсарі. Зарубіжних вакансій за даними спеціальностями – дуже багато. Заробітна плата починається від однієї тисячі чотирьохсот доларів.

Затребувані й офіціанти, і аніматори, і туристичні гіди особливо в країнах, де добре розвинений туризм: Греції, Єгипті, Тунісі, Іспанії та Італії. Платять небагато: від п’ятисот до півтори тисячі доларів. Така робота підходить для студентів, які мають хоча б мінімальний досвід роботи в цій сфері, знають англійську мову і хочуть придбати незабутній життєвий досвід.

Багатьом країнам, наприклад, Чехії, Польщі, Великобританії потрібно іноземна робоча сила, яка здатна працювати в сільському господарстві. Звичайно, це робота – сезонна. Зазвичай робочий тиждень – шість тижнів, працівники живу на території власника плантацій.

Багато жителів України при досвіді роботи влаштовуються зазвичай нянями, доглядальницями і домробітницями. Такі вакансії пропонує і Канада, і США, і Німеччина, і Франція та Іспанія. Заробітна плата лежить в проміжку – від семисот до трьох тисяч доларів.

Щоб знайти роботу за кордоном, потрібно так само бути хорошим програмістом. Програмісти цінуються дуже високо в будь-якій країні світу. Вони мають можливість працювати навіть на віддаленій основі. Також добре затребувані і інженери, і ТОП – менеджменти. Їх заробітна плата, особливо в таких країнах, як Об’єднані Арабські Емірати, може досягати декількох тисяч доларів. Але основні вимоги – вільне володіння англійською, легалізований диплом і безліч рекомендацій від роботодавців.

А ось в Китаї, Сінгапурі й Таїланді постійно потрібні викладачі англійської. Але для працевлаштування необхідно також запастися рекомендаціями і спеціалізованим сертифікатом.