У Дубно злодії викрали 30 метрів телефонного проводу, мер сховався

28 Квітня 12:23 2015

кабельУ Дубно злодії вніч з 24 на 25 квітня викрали телефонний провід на стовбі, унаслідок чого, цілий мікрорайон залишився без телефонної лінії. 

У мікрорайоні Підборці, жителі міста погрожують перекривати міжнародну трасу та здійснити розправу над міським головою, якщо їм не відновлять телефонну лінію, яка відсутня протягом 5 днів. Мешканці не можуть викликати швидку допомогу, міліцію та пожежників. Телефони не працюють, оскільки злодії викрали телефонний кабель.

Дубенчани, що проживають біля Підборецької церкви, погрожуть перекритям міжнародної траси Київ-ЧОП, якщо мер Дубна не втрутиться і не відновить телефон пенсіонерам.

“Якщо мер протягом 5 днів не може найти 30 метрів кабеля, то я дам зі свої пенсії, нехай купить! Я не можу лікаря викликати мамі, а у сусідів померла жінка, не могли швидку викликати. А якщо трапиться пожежа чи потрібно міліцію викликати, що робити?”, – скаржаться дубенчани.

“Мер сховався, кажуть заявку прийняли, може зроблять у  п’ятницю. А у п’ятницю у нас 1 травня. Брехуни чортові, це значить ще 1 тиждень свят без телефонної лінії. Або мер приїздить і сам лізе на стовба і чіпляє провід, або ми прийдемо до нього додому в влаштуємо згідно нового Закону люстрацію  і Господь не допоможе йому”, скаржаться розлючені пенсіонери у Дубно.