У Дубно склали вірш про чиновника

07 Вересня 07:27 2014

chynovnyk

Рано вранці, ще до світанку, проклинаючи служінне своє, під дзвони наш дубенський чиновник встає.

Він встає і йде на човен, він бере в свої руки весло і гребе їм за вірність і віру, зневажаючи комфорт і бабло. Він гребе, щоб пінилась піна, щоб наш човен плив, щоб ми всією країною поступово робили великі справи!

На спині, під сорочкою від Гуччі (що зі знижкою він придбав), махає крилами синій, могутній та патріотичний герб. День чиновника довгий і важкий, немов піший підйом на Монблан. Ночами йому бачиться УБОП і його засекречений план. На чиновникові тримається суспільство, ми працюємо, спимо і їмо, тільки нас то – безліч, а чиновник на всіх нас – один. На авто Шкода-Окставія, зі спецзв’язком і з чимось ще, він гребе, щоб ми всім Дубно відчували себе добре.

На руках – трудові мозолі, від Діора на ньому кайдани, відвідувачі доброю волею регулярно заносять калим. Ну при чому тут, скажіть, корупція, якщо хтось залишив презент? Це просто традиція по-дубенськи. Так пішло від Батия з Мамаєм – тобто з самої татарської Орди. Ми природно сприймаємо справедливість помірної мзди. Проявіть свою повагу, приносите коньяк і балик – отримуйте ярлик на князювання дубна і будь отримуйте ярлик!