Підеш в «УДАР» отримаєш «удар» в спину

26 Жовтня 10:13 2013

У опозиційних таборах Рівненщини дедалі частіше виникають скандали та внутрішні суперечності, спричинені боротьбою за керівні партійні крісла. Апогею пристрастей досягли минулого тижня кулуарні розборки в осередку партії «УДАР», що на Дубенщині.

udar-dubnoЯк відомо, у Дубні ця партія сформувалася в основному з колишніх членів «Нашої України» на чолі з екс-мером Леонідом Дудком, та однодумцями місцевого підприємця-політика Віктора Богомаза, який разом зі своїми «фронтозмінівцями» нещодавно подав заяви на вступ в ряди партії (як прокоментували нашому виданню прибічники Богомаза, перед виходом з ВО «Батьківщина», в яку вони потрапили після злиття партій, Богомаз домовився про вступ всього осередку «ФЗ» до «УДАРУ»).

Однак сталося не так як гадалося…. Скриньку Пандори серед своїх соратників відкрив 25 жовтня на сесії міськради депутат Леонід Дудко. Несподівано для всіх, він приєднався усім складом своєї фракції до акції розправи над колишнім керівником дубенського «Фронту змін» Павлом Березовським, який працював секретарем ради. Цього посадовця вище партійне керівництво іншої опозиційної сили – ВО «Батьківщини», вирішило провчити за те, що той проміняв партію Тимошенко на партію Кличка. Здавалося, однопартійці мали б захистити соратника! Та на подив журналістів і всіх присутніх, «Ударівці» (вчорашні нашоукраїнці) майже одностайно підняли руку за відставку Березовського.

А Леонід Дудко навіть був співдоповідачем при розгляді питання звільнення свого однопартійця! Крім того, серед вимог дубенських білосердечних було призначення на вакантну посаду секретаря ради депутата з числа «Батьківщини». І хоч як це парадоксально звучить, голова дубенського «УДАРУ» Леонід Дудко підтримав таку пропозицію. Масла до вогню переходу «ФЗ» до «УДАРу» підлив й всім відомий політик голова Дубенської райради О. Дехтярчук, який консультує керівництво Рівненського «УДАРу» з кадрових питань повідомивши Богомаза та його команду, оскільки боїться входу в партію реального конкурента в регіоні.

Очевидно, що логіку наших опозиціонерів не варто намагатися зрозуміти на тверезий розум. Адже діють вони не на користь своїх проголошуваних ідей та гасел, а у вузьких кон’юнктурних інтересах, знищуючи один одного й підіграючи конкуруючим силам. То яку ж країну вони побудують завтра, прийшовши до влади?..

Джерело: http://blog.i.ua/user/6220479/1297981/