Дубенська організація Партії Регіонів саморозпустилась – джерело

25 Лютого 10:40 2014

regДубенська районна організація Партії Регіонів в особі Ольги Підкидач саморозпустилась. Про це Dubno.com.ua повідомило джерело в осередку партії.

22.02.2014 року на конференції Дубенської районної організації Партії регіонів було розглянуто політичну ситуацію в державі.

Голова, делегати та запрошені одноголосно висловили своє негативне ставлення до подій в країні, адже керівництво держави повинне усіма можливими методами запобігати кровопролиттю українського народу. Однак, на даний момент, державний апарат не виконує вимог народу, що в свою чергу лише погіршує соціальну, економічну та політичну ситуацію в державі, гинуть люди. Ці негативні чинники призводять до занепаду держави та української нації в цілому.

Саме тому на конференції було одноголосно прийнято рішення про загальний вихід з членів Дубенської районної організації Партії регіонів усіх її членів та про припинення діяльності Дубенської районної організації Партії регіонів, усіх її первинних партійних осередків

Зазначимо, що вчора група молодиків напала на приватний бізнес членів партії регіонів. Було пошкоджено кафе у центрі міста та озвучені погрози життю власника.

Dubno.com.ua