Проститутки у Дубно продаються за 200 гривень

31 Жовтня 08:38 2013
Проститутки Дубно

Проститутки Дубно

Проститутки в місті Дубно продаються від 200 гривень на годину.

Видання Dubno.com.ua проаналізувало нелегальний ринок інтим-послуг в Дубно.

Секс за гроші в Дубно існує – його вартість 200-400 гривень. Проститутки в Дубно пропонують свої послуги в нічний час біля барів та дорожніх кафе.

“Зняти повію можна за 5 хвилин, розповідає Петро, працівник одного нічного закладу. Якщо хоче сексу, то будуть дівчата, готуй 500 гривень. Можна зняти дівчину дешевше, навіть за 200, але якість буде не дуже…”, – зазначає джерело.

В нічний час дівчата по виклику працюють не лише в Дубно, але і у більшості барів чи кафе над дорогою. Траса Київ-Чоп, що пролягає повз Дубно приносить чималі прибутки проституткам.

Як вдалось поспілкуватись з однією дівчиною, що продає секс за гроші, Дубно за останні 2 роки стало популярніше  і багато туристів заїздить з Києва,  що їдуть проїздом на Буковель.

“Я краще заробляю на трасі за тиждень, ніж за 1 місяць роботи вчителькою в школі. Проституткою мене ніхто не називає, просто дівчиною і більшість заможних чоловіків ставляться до мене добре. Хоча були випадки, що п’яні хотіли побити, але для цього у нас є охорона”, – зазначає Олена.

Секс Дубно

Секс Дубно

“Міліція? Вони наші друзі, сміється повія, хто-хто,  а міліціонерів ми добре знаємо… “, – посміхнувшись саркастично додала повія.

 

Dubno.com.ua