Дубенчани хочуть повернути Януковича та долар по 8 гривень

20 Листопада 08:56 2015

янукович-фотоАктивні мешканці Дубна хочуть повернути Януковича та курс долара 8 гривень. Саме так невдоволено обурюються пенсіонери, активісти, лідери громадських організацій міста.

Здорожчання продуктів харчування в 3-5 разів, шалені тарифи за комунальні послуги, відсутніть будь-якої роботи в Дубно змушує людей обговорювати політичну та економічну ситуацію. Мешканці Дубна згадують, що 2 роки тому могли собі купити продукти у магазині, одяг, їздити відпочивати закордон, навчати дітей у Вузах і мати ще кошти, щоб відкласти. Проте сьогодні ситуація інша: масове безробіття, підвищення рівня криміналу, космічні ціни на продукти харчування та одяг, змушують дубенчан вимагати повернення Януковича та долара по 8 гривень.

“Я продаю квіти в центрі Дубна, раніше могла заробити на себе та двох дітей, навчати в університеті дочку, а зараз? Не можу наторгувати навіть на себе, не говорю вже про комуналку. Що робити? Мені жінці, 57 років, йти грабувати? Що дітям дати їсти?” – обурюється жінка.

“При Януковичі, я купив автомобіль, купив квартиру, навчав дітей в Києві та Львові. А зараз? Стою на ринку продаю сантехніку, яку ніхто не купує, бо її ціна космічна. В населення немає коштів, як і у мене…. повернуть курс по 8 гривень, і у бізнесу ще є шанс вижити”, – скаржиться 55-річний Олександр, батько двох дітей.

Зазначимо, що активісти планують провести круглий стіл та написати звернення до Арсенія Яценюка з приводу поганої економічної ситуації в Дубно.

Спілкувався, Володимир Марущак