Мер Дубно перешкоджає Ляшко спілкуватись з мешкацями – Лозовий

16 Жовтня 07:25 2015

ляшкоМер міста Дубно Василь Антонюк за допомогою адмінресурсу перешкоджає лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку проводити заплановані зустрічі з громадянами. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів заступник голови партії Андрій Лозовий.

“Спочатку зустріч повинна була відбутися в Будинку культури. Але, м’яко кажучи, дивно надійшов чинний мер Василь Антонюк – колишній член КПРС і ще кількох провладних партій. За півдня до приїзду Ляшко мер дав команду” почати ремонт ДК “.” Ремонт “, звичайно , закінчився відразу, як ми поїхали “, – повідомляє опозиціонер.

Тим часом, Лозовий зазначив, що такими діями влада демонструє свою зневагу до жителів міста, використовуючи методи режиму Януковича.

“До Революції гідності так відмовляли у зустрічах опозиційним режиму Януковича кандидатам. Стандартна схема. Відмова провести зустріч з Ляшком у клубі, тим більше, в таку холоднечу – це, перш за все, неповага до мешканців міста, які прийшли поспілкуватися з лідером проукраїнської опозиції. Після відмови Ляшко мав виступати на стаціонарній сцені, яка постійно знаходиться на центральній площі міста. Однак Антонюк дав команду за кілька годин до заходу розібрати сцену. Це все, що ви повинні знати про намісниках Порошенко на місцях. Про те, як вони бояться слова правди , день в день грабуючи країну “, – заявив народний обранець.

Також радикал подякував жителям міста за підтримку і розповів про їх обуренні такою поведінкою представника провладної партії.

“Щодня отримую сигнали з усіх областей, у Порошенка скрізь по країні безліч таких представників. Жителі Дубно бачили весь цей бєспрєдєл, і, звичайно, розсердилися. На зустріч в маленькому Дубно прийшло більше тисячі чоловік. Велике спасибі їм за теплу зустріч і підтримку. Ніщо так не надихає до боротьби, як люди, які в тебе вірять “, – уклав депутат.

  Article "tagged" as: