Дубенчани просять Авакова надіслати нових “Копів” у Дубно

24 Квітня 13:37 2016

копи-дубноМешканці Дубна просять Арсена Авакова запровадити набір у патрульну поліцію у місті Дубно. Дубенчани втомились від поганої, а інколи відсутності правоохоронців. Патрулі по місту існують лише на папері, а громадських місцях немає правоохоронців ні в день ні в ночі.

Громадські організації, активісти просять запровадити та відкрити набір у патрульну поліцію, яка замінить “старі кадри”.

“Зрозумійте, вночі на Ж/Д вокзалі одні цигани, страшно іти на потяг. Я за 2 останні роки не бачив дожного міліціонера, чи то вже полісмена… Автовокзал, місце набільшого скоєння злочинів. Нещодавно вбили працівника готелю, який вночі повертався додому… Де патрулі? Де? А я скажу чим вони займаються, вони закриваються у райвідділі і бухають….” скаржиться 56-річний дубенчанин, Іван, що працює таксистом.

Звісно, це вигідно місцевій владі, не міняти міліцію. Бо, наприклад активісти дуже часто помічають, як авто міського голови Василя Антонюка порушує правила ППД і ніякого покарання мер не отримує. Інколи чиновники з роботи можуть їхати п’яними, а за нової поліції прийдеться відповідати за скоєне.

Мешканці зазначають, що у Рівному та Луцьку вже почали патрулювати місто нові “копи”, а Дубно, що має населення 40 тис. та знаходиться на перехресті міжнародних автошляхів, ще досі не отримало нових полісменів.