Комбат “Горині”: “Я не заперечую, що послав вашого мера”

22 Січня 08:52 2016
Герой Дубна, Герой України

Герой Дубна, Герой України

Комбат “Горині” з позивним «Данілович» підтвердив журналістам, що “послав” мера Дубна Василя Антонюка  в зоні АТО.

«Ми чекала дубенчан, як на гостей, друзів. А тут таке. Чесно кажучи, я не очікував побачити і почути таку владу. Коли почався весь цей шум, щоб стримати свої емоції я вирішив покинути шановне товариство. Через трохи часу ваш мер підійшов до мене з сиром. Через його зверхність до бійців АТО та волонтерів я не мав бажання з ним говорити. Може я висловився грубо і я не заперечую, що послав вашого мера, але хочу  зауважувати, що зробив я це тільки  після того, як він перший собі дозволив послати мене, вказуючи мені дорогу на три букви. Потім, якась повненька жінка просила в мене за нього пробачення. Каже – Василь Михайлович втомлений з дороги. А я не втомлений? Я місяцями на війні. Дивлюся смерті в очі. Власним життям охороняю спокій українців і таких чиновників, як він.  Гидко згадувати все, що тобі відбувалось», – поділився комбат з позивним «Данілович».

Зазначимо, що мер Дубна вляпався у всеукраїнський скандал, про який стало відомо і Порошенку. Волонтери звинуватили мера, що той обізвав жінку на фронті проституткою у присутності солдат будучи п’яним. Щоправда, на прес-конференції Василь Антонюк, зазначив, що такого не робив і це наклеп.

Зазначимо, що у соц. мережах дубенчани вже збирають петицію за призначення звання Героя України комбату “Горині” Даниличу, за те що став на захист своїх солдат, дівчини волонтерки та відправив мера Дубна “додому”.

Початок скандальної історії.