Стало відомо, хто ж змінить Азарова

30 Серпня 17:40 2013

lkuevЯк би не мучилися в здогадах політологи , які б не писали прогнози , а реальність виявляється непередбачуваною. Особливо , якщо це стосується української політики і наступника Миколи Азарова на посаді глави уряду.

Сьогоднішня новина про покупку Сергієм Клюєвим володінь всім відомого « Межигір’я» внесла певну ясність у акценти , які розставляє Віктор Янукович , і підтвердила чутки , які останній місяць активно ходять в кабінетах на Банковій. Мабуть , ефективна робота Клюєвих з наведення порядку у Верховній Раді , з організації результативних голосувань , особливо під закриття останньої сесії , змусили гаранта прийняти рішення , яке він довго відкладав . І тепер в «сім’ю» буде допущена перша , і можливо єдина олігархічна група , всім відома під назвою «брати Клюєви».

Останнім часом багато писали про кандидатів на заміну Азарова. І найбільше, мабуть , про Олександра Вілкула , про його активну PR- кампанії і наполеонівських амбіції. Хоча правильніше сказати , багато про себе писав сам Вілкул. Але , як бачимо , старання його були марними , Янукович не бажає близько підпускати до себе підопічного Ріната Ахметова. З цього моменту , Вілкулу варто було б економніше розпоряджатися Рінатовскімі засіками , адже бажане місце , по суті , вже зайнято.

Андрій Клюєв також часто розглядався політологами як наступника Азарова , але завжди залишався в числі аутсайдерів. Не шанували його наші експерти. І , як виявилося , даремно.
Тандеми братів і сестер останнім часом стали популярними в Україні : Кличко , Бондаренко , Семеренко. І ось на політичну орбіту повертається тандем братів Клюєвих . Чи були в історії нашої країни прецеденти , коли Прем’єр – міністр і міністр є рідними братами?

Наскільки мені підказує пам’ять , такого ще не було. Але , схоже , що даний варіант стає дуже реальним. Правда висловлював наміри Віталій Кличко призначити прем’єром свого брата Володимира , але це не потримали навіть їхні близькі.