Автономна каналізація для дачі

Травень 02 10:07 2019

Сьогодні автономна каналізація для дачі чи приватного будинку відрізняється високою ефективністю очищення і екологічно безпечними методами роботи. Практично всі вироблені системи автономної каналізації засновані на трьох методах очищення:

  • механічного;
  • біологічного;
  • хімічного.

Механічний тип очищення забезпечує видалення зі стоків нерозчинних речовин з великими геометричними розмірами і питомою масою. При хімічному способі використовуються різноманітні активні речовини (коагулянти), які викликають надійне з’єднання між собою нерозчинних частинок. При біологічному очищенні використовують методику видалення органічних речовин за допомогою мікроорганізмів спеціального типу. Завдяки біологічному типу очищення автономні септики набули широкого поширення серед власників заміських будинків і котеджів.

Всі господарські стоки мають в своєму складі велику кількість органічних речовин, які є доброчинним середовищем для розмноження бактерій. Залежно від необхідності наявності кисню, ці бактерії поділяють на два типи:

  • аеробні – розмножуються тільки у присутності кисню;
  • анаеробні – здатні вести життєдіяльність без кисню.

Системи з використанням аеробних бактерій мають первинний приймач, де стоки розбиваються і усереднюються, щоб вони могли пройти трубками усередині системи (ейрліфти), якими з’єднані камери. Далі, в іншій камері, відбувається насичення цих стоків киснем (за рахунок компресора, що живиться від електроенергії), виникають аеробні бактерії, які очищають стічні води від домішок. Після цього, стоки не становлять особливої ​​небезпеки для навколишнього середовища, тому можуть скидатися прямо на ґрунт (в канаву).

Системи з використанням анаеробних бактерій є ємностями, в яких спочатку відбувається механічне осадження стоків, і починається бродіння – стоки поділяються на гази і осад. Згодом гази витісняють весь кисень з ємності, створюючи середовище для зародження анаеробних бактерій. Внаслідок цього запускається процес гниття і розкладання залишилися речовин. Освітлений стік виходить з ємності і йде по відвідної труби. Ці системи вимагають подальшої доочистки в ґрунт або установки спеціальних біофільтрів.

Ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва та партнерських відносин з усіма зацікавленими в реалізації проектів якісної автономної каналізації для заміського будинку, дачі або котеджу.