Поїзд Хюндай може зупинятись у Дубно?

29 Червня 15:47 2017

Швидкісний потяг Хюндай, що прямує з Києва до Львова може зупинятись у місті Дубно. Саме таку вимогу дубенчан отримав мер Дубна Василь Антонюк. Мешканці міста Дубно хочуть швидко та з комфортом дістатись до столиці та Львова, проте немають такої можливості.

“Ми вимагаємо зробити нормальне сполучення з Києвом та Львовом, потяг ж проїздить через Дубно проте не зупиняється. Чому?” – обурюється мати, що навчає дочку у Львові та сина у Києві. Ми їздимо перекладними потягами, 2017 рік на дворі, де мер? Де влада? Чи залишимо Дубно помирати?

Водночас, слід зазначити, що потяг Хюндай, який прямує за напрямом Київ-Львів-Київ не єдиний. Укрзалізниця запровадила додатковий потяг з Києва у Польщу (Перемишль), який також проходить через Дубно без зупинки.

“Я хочу дістатись з Дубно у Польщу за 2 години, маю гроші, паспорт, чому не можу? Тому що мер Дубна совок? Не може домовитись з Укрзалізницею поляком Балчуном? Звісно памятники комуністам простіше ставити, ніж потяги запускати…”, – зазначає місевий журналіст Володимир Марущак. 

Відповіді від мера Дубна наразі немає….