Грін-Агро, виробник та постачальник какао-порошку

Жовтень 24 19:34 2016

Какао-порошок продукт переробки насіння шоколадного дерева. Калорійність какао-порошку становить 374 ккал на 100 грам продукту.
Какао-порошок містить від 10 до 22% жиру. Українська компанія виробник Грін-Агро постачає якісне какао-порошок, так само, як і всі шоколадні продукти, має складний хімічний склад, містить не тільки смакові, а й поживні речовини.

До складу какао входять тонізуючі речовини – кофеїн і теобромін, і антидепресанти  фенілефіламін. Какао багато флавоноїдами, які мають антиоксидантні властивості, а також нормалізують систему кровообігу.

У какао-порошку міститься багато речовини, що позитивно впливають на здоров’я і самопочуття людини. За рахунок теоброміну можна швидко підбадьоритися, і цей процес пройде більш м’яко, в порівнянні з тим, який виникає після вживання кави. Люди, яким за станом здоров’я не можна пити каву, а також страждають на бронхіальну астму, можуть вживати какао-порошок. Він активізує діяльність дихальної і серцево-судинної систем, не впливаючи на нервову систему.

Вживаючи гаряче какао можна не хвилюватися про шкідливий вплив солодкого напою на зуби, оскільки какао захищає емаль. Після вживання какао людина швидко насичується, адже в цьому продукті міститься багато калорій. Проте, у людини, якій подобається цей напій, ніколи не буде зайвої ваги. У какао містяться натуральні антидепресанти, що забезпечують людині гарний настрій. Можна також відзначити благотворний вплив цього продукту на загальний обмін речовин, регуляцію холестерину, нормалізацію артеріального тиску і активізацію системи кровообігу.

Не варто вживати какао-порошок людям з розладами сну і індивідуальною непереносимістю до компонентів продукту.