“Смачне морозиво, яскраві посмішки, щасливі дітки” – у Дубно відбулось Cвято Морозива – ФОТОРЕПОРТАЖ

29 Травня 08:36 2018

. 27 травня щирі дитячі посмішки та найсмачніше морозиво «Рудь» заполонили центральну площу міста Дубно. Всі дубенчани – молоді мами з дітками, завзяті компанії підлітків – що завітали на Свято Морозива, мали змогу гарно провести час з веселими аніматорами, взяти участь у консурсах та зробити яскраві селфі.

До нас завітало Свято!

Житомирський маслозавод – лідер серед українських виробників морозива – влаштував у Дубно яскраве Свято для усіх містян, подарувавши цілий день цікавих роваг із смачним морозивом, яким вдосталь ласували дітки та їх батьки.

За словами Координатора проекту «Свято Морозива» Тетяни Хомяк –

Головна мета цьогорічних заходів — ще більше розваг і позитивних емоцій – «100% позитивних вражень»!

Вся територія заходу була умовно поділена на дві великі локації: атракціони та парк розваг. Слід сказати, що організатори максимально спростили умови потрапляння на атракціони. Відтак, купивши одне будь-яке морозиво «Рудь» на самому Святі, гість отримував квиток. Цей квиток і був своєрідною перепусткою на активність. Загалом, в цьому році запропоновано 18 видів різнопланових розваг: для будь-якого віку – кожен учасник Свята міг знайти щось цікаве для себе.

Приємною несподіванкою стало розширення Парку Розваг. Окрім сцени, гості мали можливість відвідати Творчий бульвар, Дитячий сквер, Родинну алею та Спортивну площу. Участь в активностях Парку Розваг була вільною від квитків і абсолютно безкоштовною! Веселощі кожної локації включали у себе конкурси та естафети, показові виступи і змагання. Звісно, при цьому жоден учасник не пішов без подарунків та найсмачнішого морозива від ТМ «Рудь».

Я прийшла з мамою з’їсти морозива, піти на атракціон та зробити фото зі слоненям Пустунчиком”, – розповідає 8-річка Іванка, що приїхала з мамою із Цукрового заводу. “Для нас це – справжнє Свято – розумієте – ми живемо в іншій частині міста,  з дитиною немає де вийти, а сьогодні нам подарували неймовірні враження та незвичайні емоції. Моя дитина щаслива –  та й морозиво гарно ласує влітку” – зазначила 28-річна Дубенчанка Лариса.

Водночас, гостей Свята зі сцени розважали професійні аніматори, а ведучі проводили конкурси серед молоді. “Я батько з двома дітьми – і відвідати Свято Морозива  усією родиною – це найкраще, що може бути для сім’ї. Мій 7-річний Тарасик вже скуштував 3 різних види морозива і каже, хочу ще! Звісно, дитині цікаво, адже у наше місто рідко хтсоь приїздить, ми дуже задоволені” – зазначив дубенчанин Дмитро.

Наш кореспондент звернувся до Координатора проекту «Свято Морозива» – Тетяни Хомяк – щоб дізнатися, як проходить Свято у місті Дубно цього року: «Свято Морозива реалізується під девізом «МЕГА»! Ми доклали всіх можливих зусиль, щоб кожен наш гість отримав мегазадоволення та 100% позитивних вражень! Розширено соціальну складову проекту, розроблено нові активності, збільшено загальну кількість розваг. Сподіваюсь, що кожна родина, яка завітала сьогодні на захід, змогла відчути себе одним цілим. Адже найголовніше, чому ми приділяємо увагу на Святі Морозива – родинна участь, дружнє єднання, взаєморозуміння. Вдячні кожному, хто сьогодні прийшов, кожному споживачеві за довіру та лояльність до компанії. Від себе – обіцяю, що торгова марка «Рудь» і надалі буде радувати новинками морозива, цікавими смаками та тримати високу планку якості».   

Зазначимо, що вхід на Свято був абсолютно безкоштовним! Мешканці робили яскраві селфі вже “на вході” в імпровізоване Містечко Морозива. Слоненя Пустунчик та корівка Маняша – розважали найменших гостей та радо фотографувалися з ними.

Цікаві факти про Свято Морозива 2017:

Було надуто та роздано 60 000 повітряних кульок — за об’ємом це вщент заповнена багатоповерхівка.

Дітлахами та дорослими було з’їдено близько 10 тонн морозива: тобто цілий залізничний вагон, доверху наповнений пакунками холодного смаколика.

Святковий настрій вдалося подарувати понад 90 000 гостям. Тільки уявіть: це більше ніж населення такої європейської держави, як Андорра, або в два з половиною рази більше, ніж жителів Монако.

 

Подробиці Свята – за посиланням: https://svyato.rud.ua/.