Дубенський “МЕНТ” може сісти на 10 років за хабар у 2 тисячі грн

19 Серпня 08:54 2014

mntПрокуратурою Рівненської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно слідчого одного із райвідділів міліції Рівненської області за фактом одержання неправомірної вигоди (ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Встановлено, що майор міліції, використовуючи надану владу, одержав у липні 2014 року грошову винагороду у розмірі 2 тис. грн від мешканця області за закриття стосовно останнього кримінального провадження.

Факт злочинної діяльності було викрито прокуратурою області у взаємодії з працівниками УСБ України в Рівненській області.

− У ході досудового розслідування слідчими прокуратури зібрано достатньо доказів вини правоохоронця, у звʼязку з чим обвинувальний акт щодо нього направлено до суду для розгляду по суті, − повідомив старший прокурор відділу прокуратури області Андрій Бабич, який здійснював процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у даному кримінальному провадженні.

− Працівника міліції звільнено із займаної посади, стосовно нього судом обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту, − додав він.

Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.