Дубенська влада злякалась гей-параду?

09 Червня 06:50 2015
марш-рівності

марш-рівності

Місцева влада Дубна в особі міського голови намагається недопустити проведення гей-параду 14 червня. Саме такий висновок можна зробити з коментарів міського голови Дубна про марш рівності, що має пройти в неділю.

Ставлюся до цього негативно, бо вважаю це збоченням. Звісно, це рейкова новина. Це вибори, це роблять мої конкуренти”, – зазначив міський голова Дубна Василь Антонюк.

Як повідомляють джерела у виконкомі міста, київські організатори гей-параду вже телефонували у Дубно, після чого влада зібрала термінову нараду з питання: “Що робити”.

Джерело фото: facebook

Джерело фото: facebook

Зазначимо, що відзначилась у скандалі з гей-парадом чиновник з міської ради Ерна Шевчук, що займає посаду з інформаційної політики у місті. За словами Ерни Шевчук, на нашому порталі часто публікується неправдива інформація. Редакція Dubno.com.ua вже готує судовий позов проти чиновника та вимагає міського голову звільнити особу з займаної посади у зв’язку з непрофесійним виконанням своїх обов’язків.

Зазначимо, що міська влада у Дубно активно намагається не давати коментарі виданню Dubno.com.ua. Фактично на журналістів складено чорний лист, в якому Dubno.com.ua має максимально ігноруватись. У приймальні міського голови постійно хамлять по телефону і не повідомляють інформацію, зокрема про зарплату міського голови. Більше того, міський голова Дубна Василь Антонюк дозволяє собі не відповідати на інформаційні запити журналістів порушуючи Закон України про доступ до публічної інформації.