Ви бля#ь коли дорогу зробите? – скарга на владу Дубна

11 Лютого 17:02 2014

Дубенчани водії автомобілів та маршутних таксі скаржаться на місцеву владу за бездіяльність.           До видання Dubno.com.ua звернулись активні мешканці Дубна, що постійно їздять на автомобілях через центр міста “Базарчик”.

doroga-pogana

Незадовлення та роздратування дубенчан відбувається через жахливу дорогу в районі “Садова-Базарчик”, яку розпочала ремонтувати місцева влада і покинула… половина дороги залишилась не відремонтована і в результаті погодніх умов зруйнована повністю.

Наш журналіст поспілкувався з власниками таксі та автобусів, що постійно перевозозять пасажирів і відчувають розбиту дорогу щодня на власному гаманці ремонтом автомобілів.

Я цього мера як знайду, то вихованим не буду… буду розмовляти як чоловік з чоловіком і скажу прямо без царемонії, що я про владу думаю… я пропрацював 15 років в транспорті, такої бездіяльності влади в Дубно ще не бачив. Мер їздить на авто з затонованими вікнами і не бачить, що дорога така, що їхати лише кіньми? Можливо він тому і ховається від мешканців за темне скло…”, скаржиться Василь, ледь стримуючи емоції.

Представники “маршруток”, що постійно перевозять дубенчан махають рукою. “Нічого не зміниться у владі, всі знають чого туди люди йдуть. Ви подивіться, що робиться в Києві? Гадаєте в Дубно всі святі? Хто ту дорогу буде робити? Кожен думає як “набити” свій карман, – зазначає водій місцевого автобуса.

“Ви подивіться на що перетворили “базарчик” – суцільне болото! Ні пройти ні проїхати. Тротуарів немає, автомобілі їздять як бажають, розмітки немає, світлофори не працюють, люки відкриті, а мер не бачить? Так і хочеться сказати, Ви бля#ь коли дорогу зробите? – емоційно розповідає Олександр Петрович, що підвозить свій товар на комунальнй ринок на Базарчику.

Зазначимо, що при розмові з дубенчанами найбільше скарг було саме на місцеву владу, оскільки мешканці вважають, що неможливо не бачити проблем, якщо мер і його заступники, щодня їздять по розбитому мікрорайону.

Dubno.com.ua вже писало, як в робочий час майже половина керівництва міста пішла на святкування урочистостей – передачі кількох компютерів, які були куплені за кошт не місцевої влади! Піар в робочий час… без коментарів.

А дорога? Василь Михайлович?