Банери Рівне, друк та банерні тканини

07 Грудня 08:36 2015

Особливості зовнішньої реклами припускають, що виготовлення банерів врахує підвищене навантаження на поверхні. Літнє сонце, мороз, проливний дощ є досить агресивними факторами, у зв’язку з чим друк банерів проводиться на спеціальних матеріалах. Банерні тканини (армований вініл) являють собою композиційний матеріал, що складається з високоміцної поліефірної сітки в основі та двостороннього пластичного вінілового покриття. Банери Рівне друкуються сольветними чорнилами та мають захист від потріскування за рахуном ламінації. Банери бувають литі або ламіновані.

Розрізняють два основні методи виробництва банерних тканин: литтєвий (coated) і Ламінаційні (laminated).

банери-рівнеОтримувані внаслідок вищевказаних методів матеріали мають значні відмінності. При Ламінаційні методі виробництва банерна тканина має меншу морозостійкість, міцність на розрив і термін служби. Литі матеріали повинні зберігати нанесене на них зображення строком до 3-х років в самих несприятливих умовах.

Ламінаційні матеріал має одну суттєву перевагу – низька ціна. Так що найчастіше при короткочасних рекламних акціях для зниження витрат має сенс використовувати саме його.

Послуга широкоформатний друк Рівне – один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми використовуємо цілий спектр банерних тканин з різними характеристиками для вирішення найрізноманітніших завдань. У кожному разі, в залежності від конкретних завдань, наші менеджери зможуть запропонувати Вам найбільш підходящі матеріали для економії Ваших коштів.

Існують наступні типи тканин для друку банерів:

Frontlit – Банерна тканина для друку плакатів із зовнішнім підсвічуванням.
Frontlit – банер білого кольору з прозорістю до 10% і щільністю 400-620 г / кв.м. Діапазон робочих температур від -30 до +70. Міцність на розрив 2 500 H / 5 см.

Він використовується в рекламних конструкціях з фронтальним підсвічуванням. Використовуються для друку банерів і зовнішньої реклами, великогабаритної настінної реклами, декоративних драпіровок, прапорів, легких перегородок, мобільних стендів. В рівній мірі підходять для інтер’єрної та вуличної експлуатації.

Backlit – Банерна тканина для друку плакатів з внутрішньою підсвіткою (матова / глянцева).
Backlit – це світлорозсіювальний матеріал з прозорістю 25% і щільністю 420-680 г / кв.м, який призначається для рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою (світлові короби, дахові установки).
Blackout – Светоблокірующій банер – банерна тканина для двостороннього друку щільністю 450 -700 гр. / Кв.м, що володіє внутрішнім шаром чорного кольору, що забезпечує світлонепроникність. Blackout успішно застосовується при виготовленні перетяжок і транспарантів.
Особливості широкоформатного друку банерів в місті Рівне.

Банерне полотно користується попитом завдяки зручності роботи з ним. Так, виготовлення рекламних банерів крупного формату проводиться частинами, а потім вони склеюються між собою. Проте ефективність банерної реклами залежить не тільки від матеріалів, але від яскравості і виразності фарб. Розташовані на значній відстані зображення сприймаються оком трохи інакше, тому виготовлення банерів в Рівному припускає застосування спеціальних фарб – більш насичених і стійких до вигорання.

Завдяки сучасним технологіям широкоформатний друк банерів є одним з найрезультативніших способів роботи з різноманітною цільовою аудиторією. Розміщення як вивіски, перетяжки на будівлях, парканах і огорожах вони інформують потенційних споживачів про новий продукт і підвищують упізнаваність марки.