Що таке партія 5.10?

08 Травня 05:58 2014

Це всеукраїнський рух , яке розуміє, що без умов для процвітання бізнесу країна неухильно котиться у прірву бідності , моральних цінностей і територіальної цілісності.

Рух ” 5.10 ” має своєю метою виключити участь чиновників в економіці країни – підприємець сам знає , що потрібно споживачеві . Для цього необхідно в податковій системі України залишити тільки два податки – податок 5 % c продажів і єдиний соціальний податок – 10 %. Це легко вкладається в голову , адміністрування цих податків легко автоматизувати , це різко знижує потребу в армії чиновників , яких можна скоротити на 80 %. Така схема дозволить підняти ділову активність населення , приверне в країну інвестиції і створить багато робочих місць за рахунок активного зростання бізнесу в країні.
Система ” 5.10 ” – це не політичний проект черговий рветься до влади партії , бізнес груп , казнокрадів або бандитів. Це об’єднання свідомих українців , які хочуть поліпшень і розуміють , що для цього доведеться докласти трохи зусиль.

Прихильники ідеї впевнені в тому , що реалізація системи ” 5.10 ” в Україні може перетворити українців на найбагатший народ у світі всього за одне покоління , зробивши запаморочливий стрибок з аграрно – промислової відсталої країни в лідери вільної торгівлі та інновацій із зростанням ВВП понад $ 50 000 на душу населення.

Багаторічний досвід показав всі явні уразливості нашої держави , завдяки чому в країні процвітає беззаконня і корупція. Тому , система ” 5.10 ” базується на ” 12 -ти тезах ” , які покликані повністю відсторонити всіх казнокрадів від проходження через них державних фінансів і позбавити їх можливості надавати прямий або опосередкований вплив на бізнес у країні .