У Дубенському районі придумали новий орган

08 Травня 06:14 2014

6 травня об 11:00 в приміщенні малого залу Дубенської районної ради вдруге відбулось засідання Ради підприємців. Головною метою зібрання стало обрання керівництва новоствореного дорадчого органу та обговорення питання безпеки в місті та районі. Окрім членів Ради підприємців та голови районної ради Олександра Дехтярчука, на засідання вже традиційно були запрошені керівники правоохоронних органів Дубенщини з метою обговорення питання безпеки та громадського порядку на території міста та району. На засіданні також був присутній голова райдержадміністрації Руслан Сивий.

rada-rayonНа початку засідання Ради підприємців учасники обговорили найактуальніші сьогодні питання безпеки та перспективи вирішення криміногенної ситуації, що склалась останнім часом в місті та районі. Підприємці виявили намір та доручили правоохоронним органам в двотижневий термін розробити схему розміщення відеокамер на Дубенщині та забезпечити автомобілем для патрулювання міліції в селах району. В. о. начальника Дубенського УМВС в Рівненській області Ігор Гай повідомив, що на в’їзді в Дубно вже створюється блокпост для перевірки автомобілів з метою запобігання проникненню на Дубенщину диверсантів. Ще одним підтвердженням необхідності посилення дій щодо забезпечення правопорядку є вже всім відомий факт пропозиції невідомого диверсанта провести проросійський мітинг одній із жительок Дубенщини.

На засіданні підприємці висловили бажання тісніше співпрацювати з правоохоронними органами Дубенщини та очікують від них пропозицій. В свою чергу директор ПП «Уфа-Нова» Віктор Яковчук висловив пропозицію налагодити систему комунікації між правоохоронними органами та учнями шкіл з метою передачі у правоохоронні структури відеоматеріалів про можливі порушення, що дало б змогу оперативніше виявляти на запобігати правопорушенням.

Підприємці повідомили про те, що вже створили громадську організацію «Спілка роботодавців Дубенщини», яку очолив директор СП ТзОВ «Атена» Юрій Іващенко та перейшли до вирішення організаційних питань Ради підприємців. Після недовгих дискусій одноголосно було обрано голову дорадчого органу, яким став директор ПП «Уфа-Нова» Віктор Яковчук, його заступником було обрано директора ПП «Ліарт» Романа Лущана.